Informācija lietotājiem

PAR INTERNETA VEIKALU KEKIS.LV

1.1. CENAS

Visas cenas precēm INTERNETA VEIKALĀ uzrādītas eiro kopā ar pievienotās vērtības nodokli. Izmaksas par preču piegādi PIRCĒJAM nav iekļautas preces cenā.

1.2. VALODAS

INTERNETA VEIKALA PIRCĒJIEM ir dota iespēja veikt pasūtījumu un noslēgt distances līgumu latviešu, krievu vai angļu valodā.

1.3. PASŪTĪJUMA NOFORMĒŠANA

PIRCĒJAM ir iespēja iegādāties jebkuru izvēlētu preci pasūtot to Internetā (KEKIS.LV). Lai veiktu pasūtījumu, patērētājam ir jāievieto prece grozā un jāaizpilda nepieciešamie lauki.

1.3.1. PIRMAIS PASŪTĪJUMS

 1. Izvēlieties Jums interesējošu preci, iepazīstieties ar preces aprakstu un, ja Jūs esat apmierināts ar izvēlēto preci, nospiediet pogu “Ielikt grozā”;
 2. Izvēlēto preci redzat “grozā”. Jums ir šādas iespējas:
  rediģēt daudzumu.
  izņemt no groza kļūdaini izvēlētu preci.
  izvēlies veikt pirkumu kā viesis vai reģistrēties.
  izvēlieties pircēja profila veidu kā fiziska vai juridiska persona
 3. Aizpildot Norēķinu informācija (ar *, atzīmēti obligāti aizpildāmie laukumi);
 4. Izvēlieties Jums nepieciešamo piegādes veidu;
 5. Izvēlieties maksāšanas veidu;
 6. Atzīme "Spiediet šeit, lai izlasītu noteikumus un ieķeksējiet, lai piekristu tiem".
 7. Jūsu pasūtījuma izskatīšana un apstiprināšana. Jūs redzat vispārīgu informāciju par savu pasūtījumu: preces(-u) nosaukums(-i), daudzums, cena(-s) ar pievienotās vērtības nodokli un piegādes izmaksām. Kolonnā “Summa (ar PVN)” ir norādītas jūsu pasūtījuma galīgās izmaksas. Lai labotu pasūtījumu, jums ir šādas iespējas:
  pievienot pasūtījumam preci(-es). Dodieties uz veikalu un turpiniet iepirkties;
  mainīt maksātāja adresi, noklikšķinot uz "Atjaunināt adresi" attiecīgajā laukā ekrāna kreisajā pusē, piegādes adresi, piegādes veidu vai maksājuma veidu.
  Pirms pirkuma veikšanas Jums ir iespēja uzrakstīt īsu komentāru par savu pasūtījumu (lauks "Komentārs"). Lai pasūtītu izvēlēto(-s) preci(-es), noklikšķiniet uz “Veikt pasūtījumu”.
 8. Pirms pirkuma noformēšanas, Jums ir iespēja pie pasūtījuma uzrakstīt īsu komentāru (laukums “Komentārs”). Lai pasūtītu Jūsu izvēlēto(-ās) preci(-es), nospiediet “Apstiprināt pirkumu”.
 9. Apsveicam! Jūs esat veicis savu pirmo pasūtījumu un vienlaicīgi esiet kļuvis par INTERNETA VEIKALA reģistrētu lietotāju. Vēstule, kas apstiprina Jūsu reģistrāciju un pasūtījumu, nosūtīta uz Jūsu reģistrācijas laikā norādīto elektroniskā pasta adresi.

1.3.2. PIEREĢISTRĒJIES LIETOTĀJS

 • lai noformētu pasūtījumu, Jums nepieciešams autorizēties. Nospiediet “Ienākt ” kreisajā augšējā ekrāna stūrī;
 • ierakstiet Lietotāja vārds, paroli un nospiediet “Ienākt”;
 • tālāk sekojiet 1.3.1 apakšpunkta 1,2, 4, 5 un 6; instrukcijām;
 • paldies par pirkumu!

1.4. NOSLĒGTĀ LĪGUMA GLABĀŠANAS NOSACĪJUMI

PĀRDEVĒJS neglabā noslēgtos līgumus par INTERNETA VEIKALĀ iegādātām precēm

 

Piezīmes

 Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. 

 

SIA "KEKIS.LV"
Reģ. num. 40103426001
Jur.adr. Rīga, Stabu iela 47 - 1, LV-1011 
Tel.+371 27 535 412
e-adrese: shop@kekis.lv

 Minimālā pirkuma summa 2.5 euro