Garšvielu dzirnavu izvēle: padomi un ieteikumi

No dzirnavu vēstures Miltu dzirnavu miniatūrie radinieki virtuvēs parādījās gandrīz pirms 200 gadiem. Sākumā kafijas pupiņas tika samaltas šādā sadzīves tehnikā. Ar laiku kafijas dzirnaviņas sāka izmantot cukura un sāls malšanai: 19. gs. šie produkti tika pārdoti lielos gabalos, un, lai zupu sālītu, bija cītīgi jāstrādā ar piestu javā. Salīdzinot ar šo seno ierīci, sāls, cukura un piparu dzirnaviņas ir solis uz priekšu un ir nostiprinājušās Eiropas virtuvēs. Kopš tā laika dzirnavas ir piedzīvojušas vairāk nekā vienu metamorfozi: ietērptas tērauda un akrila korpusos, iemācījušies strādāt ar baterijām un pielāgot slīpēšanas pakāpi, un vismodernākās ierīces ir aprīkotas pat ar fona apgaismojumu.

Kā izvēlēties Galda naži, kuriem jābūt katrā mājā

Galda naži ir parādā savu izskatu Francijas kardinālam hercogam de Rišeljē. 1647. gadā viņš pavēlēja visu nažu galus padarīt pusapaļus. Leģenda vēsta, ka rafinētajam un kašķīgajam kardinālam bija apnicis, ka aristokrāti ar naža dunci raustīja zobus. Un tagad mēs pazīstam šos galda piederumus 4 gadsimtus. Mēs esam jums apkopojuši galda nažu vērtējumu, lai jūs varētu izvēlēties tos, kas jums noteikti ir nepieciešami.

Kā izvēlēties cepamtrauku, kurā būs ērti gatavot.

Kvalitatīvam cepamtraukam ir laba siltumvadītspēja, tas var izturēt augstu temperatūru, un tam piemīt nelipšanas īpašības. Tas ir ērti lietojams un viegli mazgājams. Mēs izdomājam, kura cepšanas forma ir labāka.

Kā un kuru griešanas dēli labāk izvēlēties. Kurš griešanas dēlis ir labākais?

Griešanas dēļu materiāli Griešanas dēļi ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, tas var būt: koks, plastmasa, akmens un pat stikls. Stikla un akmens dēļi, protams, izskatās skaisti interjerā, bet mēs būtībā tos netirgojam savā veikalā, jo. tie sabojā virtuves nažu griešanas malu un ātrāk kļūst blāvi. Ja vēlaties, lai jūsu naži ilgāk paliktu asi, labāk ir izmantot koka vai plastmasas griešanas dēļus.

Ko dāvināt vecmāmiņai?

Brīnišķīga tradīcija ir dāvināt radiem un draugiem svētkos un dzimšanas dienās. Mantai jābūt mērķtiecīgai, jāņem vērā indivīda individualitāte, un tikai tad tas sagādās prieku gan saņēmējam, gan dāvinātājam.

Kā notīrīt tējkannu no katlakmens?

Ikviens ir pieredzējis katlakmens veidošanās fenomenu uz virtuves piederumiem. Dažos reģionos process ir tikko pamanāms, bet kaut kur tā ir reāla problēma. Tas viss ir atkarīgs no ūdens kvalitātes.