Kā izvēlēties pareizo turku katliņu kafijai?

Kafija ir populārs dzēriens visā pasaulē. Tas parādījās ap mūsu ēras 850. gadu. Sākotnēji graudi netika pakļauti cepšanai un vārīšanai karstā ūdenī, tie tika patērēti neapstrādātā veidā. Vēlāk kafiju Jemenā sāka brūvēt no nobriedušas žāvētas kafijas augļu mīkstuma. Tikai 13. gadsimtā kafijas pupiņas sāka novākt, žāvēt, grauzdēt un pagatavot īstu kafiju.

Sagaidīsim jauno gadu videi draudzīgi!

Tuvojoties ilgi gaidītajiem Jaunā gada svētkiem, daudzi cilvēki ir aizņemti ar plānošanu, ko ģērbs, uz kādām ballītēm doties un ar ko kopā svinēt zvaniņus. Tomēr reti kurš domā par milzīgo kaitējumu videi, ko nes šie svētki.

Kā izvēlēties elektrisko vītni Ziemassvētku eglītei?

Rotājums Ziemassvētku eglīte ir tradicionāls Jaungada svētku un Ziemassvētku atribūts. Izrotāta egle vienkārši nav iedomājama bez apgaismojuma. Elektrisko vītņu mirdzošās gaismas rada svētku, burvības un komforta sajūtu.

Jaungada dekoru tendences 2023. gadā!

Līdz Jaunajam 2023. gadam ir palicis pavisam maz, tāpēc laiks padomāt, kā izrotāt galveno svētku simbolu – zaļu kuplu skaistuli. Dabiska vai mākslīga, egle, koša vai minimālistiska, neatkarīgi no tā, vai jums vajadzīgas vītnes, ar lietu vai bez tā - mēs jums piedāvāsim šīs sezonas stilīgākos variantus!

Kādi aizkari ir piemēroti smilškrāsas tapetēm - Aizkari mājām

Par visu savu "pamata" bēša krāsa nav tik daudzpusīga, un to nevar apvienot ar visiem toņiem. Viņš galvenokārt pievēršas radniecīgām kombinācijām, kas jāņem vērā, izvēloties tekstilizstrādājumus un mēbeles. Šķiet, ka vienkārša un vienzilbīga krāsa patiesībā var būt gan silta un mājīga, gan stingra un eleganta, kā arī dažreiz relaksējoša un mierīga. Galīgā izvēle, kādu lomu spēlēs smilšu skala mājas vai biroja telpā, cita starpā ir atkarīga no logu dizaina. vienkrāsaina izvēle Viena no dabiskākajām un loģiskākajām smilškrāsas tapešu vai apmetuma kombinācijām ir vienas krāsu grupas aizkari. Nevajag meklēt ideālu krāsu saskaņu, un tas nemaz nav nepieciešams. Daudz interesantāk izskatīsies tekstilizstrādājumi,…

Kā pagatavot izomaltu sirdi

Kāzu gadadiena, Valentīna diena, iepazīšanās datums - kā gan iztikt bez tortes ar sirdi? Nevar būt! Pēc iecienītākās receptes var cept jebkuru kūku, bet kā ar dekoru? Kā no izomalta izgatavot sirdi? Vai tas ir iespējams mājās?