Kā izvēlēties virtuves dēlīšus

Virtuves dēlis ir virtuves piederumu priekšmets, ko izmanto ēdiena griešanai. Dažus plates-dēlīšus var izmantot arī, lai servētu un pasniegtu ēdienus uz galda. Noderēs vismaz 2-3 dažāda lieluma virtuves dēlīši. Vēl mūsdienās izmanto stikla, koka dēlīšus, tomēr pēdējā laikā aizvien vairāk pielieto sintētisko materiālu darba virsmas, jo tās vieglāk tīrāmas un ir higiēniskākas. Taču katram ir savi plusi un trūkumi. Koka dēlītis uzsūc sasmalcināmo produktu sulu, bet uz plastmasas virsmas ātri notrulinās nazis. Plastmasa un stikla dēlītim ir īpaši higiēniskākas, taču tas ir diezgan slidenas un nav īpaši piemērotas jēlas gaļas un zivju griešanai. 

Griešanas dēļu īpašības

Griešanas dēļu forma var būt jebkura, biežāk tai ir taisnstūrveida forma. Tā var būt ar caurumu, kas ļauj pakarināt to uz āķa. Dažiem modeļiem ir rievas gar malām, tie novērš šķidruma plūsmu, kas iztek no produktiem, griežot uz galda virsmas. 
Virtuvē ir ieteicams turēt vairākas veida griešanas dēlīšus, no kurām katra ir paredzēta dažādiem produktiem. Pirmkārt, tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu, to ka izejvielas un gatavie produkti nesaskaras viens ar otru.

Interneta veikalā "Ķēķis.lv" jūs varat iegādāties virtuves dēlīšus par pieņemamu cenu. Pie mums iepirkties ir droši. Ka arī ērta piegāde  visā Latvijā! Piegāde uz Omniva pakomātiem, Latvijas pasts, kā arī Jums ir iespējas pirkumu saņemt  bezmaksas mūsu birojā Rīgā. Priecāsimies Jūs redzēt mūsu viedveiklā Ķēķis.lv!

VIRTUVES DĒĻI

Padomi pircējiem