Kā izvēlēties cepeštrauku, cepšanas formu- veidni kūkām, tortēm vai pīrāgam.

 

Pīrāgs vai kūkas ir viens no pārsteidzošajiem ēdieniem, ko izgudroja cilvēks. Neskatoties uz šķietamo vienkāršību, receptes, tas nav tik vienkārši, lai izcept kūku, torti, vai pīrāgu, tas ne vienmēr ir iespējams pat profesionāļiem. Pīrāgu cepšanas mākslu jūs varat izmantot gadu desmitiem, radot prieku sev un tuviniekiem. pirkt cepšanas formas, veidnes, cepštraukus, kūku formas, tortes veidnes, interneta veikalā ķēķis.lv Pareiza kūku forma cepšanai ir viens no svarīgākajiem panākumu piederuma komponentiem. Šodien veikala plauktos varat atrast cepšanas formas no pilnīgi dažādiem materiāliem - čuguna, dzelzs, alumīnija ar nepiedegošu pārklājumu, stikla, keramikas un silikona.

Metāla, alumīnija ar nepiedegošu pārklājumu non-stick veidnes, formas, pašlaik šis formas visizplatītākais un pieejamākas veikalu plauktos. Šādās formās viegli cept kūkas, tortes, pīrāgus un ne tikai. Pateicoties nepiedegošajam formu pārklājumam, ēdieni nepiedeg un to viegli dabūt āra no cepamās formas. Alumīnija forma uzsilst ātri un vienmērīgi, un  tik pat arī ātri atdziest. Cepštrauka kvalitāte un tās cena lielā mērā būs atkarīga no formas biezuma un tā pārklājuma. Izvēloties kūkas formu, jāņem vērā, ja trauka sieniņas un dibens ir biezāks tad formas kalpošanas laik ir ilgāk.  Un vel jāņem vērā, kā formām ar pārklājumu nedrīkst izmantot metāla lāpstiņas vai nažus. Šādam nolūkam ir domātas silikona, plastmasas vai koka lāpstiņas.

 


Silikona formas ir salīdzinoši jauni un īsā laikā kļuva ļoti populāri ne tikai starp mājsaimniecēm, bet arī profesionālu konditoru lokā. Silikona veidnēm, formām ir ļoti laba īpašības, pateicoties materiāla elastībai un lokanībai, padara gatavās kūkas izņemšanu par ļoti vieglu procesu. Silikona formas, veidnes  pie pareizas izmantošanas var kalpot ilgu laiku. Silikona veidnēs, formas var ne tikai cept bet arī gatavot dažāda veida želejas, sacepumu un ne tikai. Silikons ir ļoti pateicīgs  materiāls, to var likt cepeškrāsni, ledusskapi un saldētava. Mazgāt var gan ar rokam gan trauku mazgājamā mašīna. Kopumā, silikona traukiem praktiski nav trūkumi. Vienīgais silikona trauki baidās no asiem metāla priekšmetiem (naži, dakšiņas). Tāpat, pirms sākat likt ārā mīklu vai pildīt veidnes, formas, jums ir nepieciešams parūpēties par metāla plātni-plāts uz ka tiks likta forma - jo elastības, lokāmības dēļ bez tas, nevar likt krāsnī. Cenas silikona veidnēm , formām ir dažāda tas ir atkarīgs no ražotājiem. Mūsu interneta veikalā ķēķis.lv Jūs atradīsiet sev nepieciešamas silikona veidnes, formas, par pievilcīgam cenām.

CEPEŠTRAUKI, VEIDNES, FORMAS

Padomi pircējiem