Konditorejas piederumi un inventārs. Ko pirkt, pirmkārt?

Ja jūs stundām apbrīnojat kūkas un tortes tik spilgtas, glītas un skaistas, ka tās, šķiet, uzzīmētās, nevis izgatavotas no visizplatītākajiem produktiem, ja jūs sapņojat mācīties, kā to pagatavot, cept, izdarīt, bet nezināt, no kurās puses sākt, tad šis raksts - ir domāts tieši Jums!

Šeit  mēs jums pastāstīsim, kādi konditorejas rīki, piederumi, inventārs vispirms ir vajadzīgi, (neatkarīgi no tā, cik vecs jūs esat, konditorejas izstrādājumiem, piemēram, kā mīlestība, visi vecumu ir pakļāvīgi!) Un kas vispirms ir jāpērk un kas var mazliet pagaidiet.

Tomēr ir nepieciešams tikai sākt, un tad jūs varēsiet  brīvi orientēties milzīgā konditorejas piederumu klāstā, kurus piedāvā interneta veikali. interneta veikala varat atrast konditorejas piederumi, lāpstiņa, adapteris uzgaļiem, biskvīta dalītājs ar stieplēm, biskvīta trafarets, formiņas, cepumu veidotājs un dekorētājs,kūku dekorēšanas uzgaļi.
 

Cepšanas formas.

Tās var būt dažādas: metāla ar maināmu, regulējamu diametru, apaļa forma cepšanai ar izņemamu pamatni, kūku forma ar noņemamu pamatni    formas ar regulējamu diametru, forma apaļa ar pārklājumu. Protams, formas ir arī kvadrātveida, taisnstūrveida, sirdī, rombos, sešstūros. Mūsdienu mīkstiem, pufigiem desertiem ir piemērotas silikona formas, no kurām ir viegli izņemt šāda veida desertus, ja jūs vēlaties doties šajā virzienā, tad bez tiem jūs  sava virtuvē nevarat iztikt! 

Kādas cepšanas formas izmantot, lai paliek ikviena cilvēka izvēlē un lai pareizi noteiktu, ir vērts izmēģināt dažāda veida veidņus, kūkas forma, tortes forma, pirkt interneta veikala. Ir vērts sākt ar metāla apaļu atveramu formu ar pārklājumu, tie ir ļoti ērti, jo tie ļauj viegli izņemt gatavo biskvītu.  Pie tam šādam formām ir izņemama un cieša  pieguļoša apakša un no šādas formas mīkla vai želejas neiztek, neizplūst.

 Pēc tam varat mēģināt cept kūkas vai tortes cepšanas forma riņķis -  bez apakšas ar regulējamu diametru. Šādā forma biskvīts sanāk sulīgs, gluds un skaists un  pie tam viens riņķis aizstāj vairākas formas, jo tiem var mainīt, regulēt izmēru.

KONDITOREJAS PIEDERUMI

Padomi pircējiem