Kā izvēlēties? Termometrs konditorejas izstrādājumiem.

Ja jūs stundām apbrīnojat kūkas un tortes tik spilgtas, glītas un skaistas, ka tās, šķiet, uzzīmētās, nevis izgatavotas no visizplatītākajiem produktiem, ja jūs sapņojat mācīties, kā to pagatavot, cept, izdarīt, bet nezināt, no kurās puses sākt, tad šis raksts - ir domāts tieši Jums!

  Termometrs cepeškrāsnij

 

Vēl viens virtuves piederums konditoriem. Ja iet runa par termometriem tie ir dažādi, bezkontakta termometrs, cukura termometrs, digitālais multifunkcionālais, termometrs-lāpstiņa, termometrs krāsnij, termometrs ar zondi un citi, var iegadāties interneta veikalā, sākumam pietiks ar diviem, viens - cepeškrāsnīm un termometrs digitālais ar zondi- adatu. Tas nav noslēpums, ka iebūvētie cepeškrāsnī termometri bieži maldina saimnieces, sniedzot  karstumu, teiksim, 120 grādiem, patiesība 150. Un tas ir ļoti svarīgi, cepšanai! Jūs, protams, var sabojāt dažus, cepumus, biskvītu lai saprastu, kā  darbojas jūsu krāsns, bet ir labāks veids - lai būtu pārliecinātai speciāls termometrs cepeškrāsnij, tad tiešām izdosies plānotais rezultāts.


Termometrs ar zondi-adatu

Termometrs konditorejas izstrādājumiem digitāls ar zondi- adatu, tas arī jums palīdzēs konditorejas darbiem. Ar digitālu adatas termometri jūs varat praktiski viegli pagatavot itāļu bezē - olbaltuma cepumus, krēmu, pildījumu, glazūru un citus gardumus.

TERMOMETRI, TAIMERI

Padomi pircējiem