Kā izvēlēties? Caurduri, Sietiņu, Sietu sijāšanai.

Siets sijāšanai

Ja jūs stundām apbrīnojat kūkas un tortes  tik spilgtas, glītas un skaistas, ka tās, šķiet, uzzīmētās, nevis izgatavotas no visizplatītākajiem produktiem, un tai skaitā desertu ja jūs sapņojat mācīties, pirkt interneta veiklas kā to pagatavot, cept, izdarīt, bet nezināt, no kurās puses sākt, tad šis raksts - ir domāts tieši Jums!

  Siets 


Vēl viens virtuves piederums konditoriem, kurš arī kļūst par jūsu virtuves palīgu un draugu, caurduri un sieti arī ir dažādi, pirkt  interneta veiklā  caurduris ar metāla kātu, caurduris ar sietu, beramtrauks pūdercukuram, caurduris ar sietu  koniskais, caurduris ar 2 rokturiem, metālisks siets ar rokturi, komplekts sijāšanai, ātra piegāde, pieejamas cenas, iegādājieties vairākus sietus un ar dažādu izmēru un veidu. Caur sietu varat izsijāt miltus cepumiem, kakām, tortēm, kakao pulveri pūdercukuru, kas ir paredzēts mastikai, desertam, izberž ogu un augļu biezeņus. Siets - sietiņš palīdzēs jums ''izglābt'' vārīto krēmu, ja tam izveidojas kunkulīši, ar rupjo sietu izsijāt mandeļu vai citu riekstu miltus. Izmantojot sietiņu, caurduri ar sietu, var skaisti pārkaisīt smalkmaizītes, ruleti, ar pūdercukuru vai kakao pulveri.

 Caurduris

Caurduris vai siets ir paredzēts tam, lai atdalītu ūdeni no augļiem, dārzeņiem un no gataviem produktiem: piemēram, vārītiem graudaugiem, makaroniem un citiem. Ir arī ērti mazgāt ogas, mazus dārzeņus un augļus. Caurdurī ērti un viegli mazgāt ogas. Mūsu interneta veiklā   var nopirkt caurduri jebkuras formas un krāsas, Caurduris ar metāla kātu, caurduris ar sietu  koniskais, caurduris ar sietu un koka kātu, caurduris ar 2 rokturiem, pirkt interneta veiklā.  
Vislabākais un uzticamākais caurduris ir no nerūsējoša tērauda vai alumīnija. Šādi modeļi ir paredzēti dažādiem produktiem (izņemot biezpienu, jo var rasties oksidēšanās) dažādu temperatūru šķidrumos. Protams ka caurduris nerūsējoša tērauda, alumīnija ilgu laiku kalpo. Caurduris  ir vispār lieliski piemērots gatavošanas piederums lai ērti notecinātu lieko šķidrumu.

PILTUVES, SIETI, CAURDURI

Padomi pircējiem