Kā izvēlēties? Konditorejas instrumenti un piederumi, inventārs tortēm un kūkām.

Cepšana ir ne tikai noderīga, bet arī patīkama nodarbošanās. Tajā jūs varat parādīt, pielietot  savas radošās spējas, deserta dekorēšanas laikā un kulinārijas laikā - tieši ēdiena gatavošanas laikā. Bet bieži ir tā, ka ar mīklu un cepeškrāsni vien virtuvē nepietiek lai pagatavotu brīnišķīgu kūku, torti. Lai pagatavotu patiešām skaistu un neparastu desertu, gan profesionālam konditoram, gan parastajai mājsaimniecei vajadzēs īpašu konditorejas piederumi, inventārs. Cepšanas forma apaļa, kantaina, formiņas, kūku forma, mīklas rullis, konditorejas maisiņi, konditorejas uzgaļi, kūku dekorētāji šprices, mērtrauki, konditorejas putotāji, miklas griezēji, biskvīta dalītājs ar 2 stieplēm, dekornažu komplekts,glazūras izlīdzinātājs silikona veidnes to visu varat  iegadīties mūsu interneta veikalā, un citi - tas ir nepieciešamais rīku komplekts, lai parastu desertu padarītu par reālu mākslas darbu. Bez tam, bez tādām lietām kā mērtrauks vai cepeškrāsns, bez tā  neviens konditors nevar iztikt. Mūsu vietnē, interneta veikalā jūs varat iegādāties ne tikai visu nepieciešamo konditorejas iekārtu, bet arī traukus gatavošanai katlus, pannas, nažus un galda piederumus. Pie mums šis preces cena ir zemāka nekā  specializētajos konditorejas veikalos. Turklāt, mēs  mūsu interneta veikalā vienmēr sekojam līdzi jaunākajām tehnoloģijām un preču kvalitātei. 

     Konditorejas piederumi: funkcijas un mērķi.

Luksusa - izcilas kūkas, tortes izsmalcināti konditorejas izstrādājumi un bagātīgi dekorētas smalkmaizītes nevar atstāt nevienu vienaldzīgu.

Patiesā meistara rokās parastās smalkmaizītes pārvēršas par mākslas darbu, jo konditoreja, mīlestībā ar savu darbu, domā ne tikai par recepti un sastāvdaļām, bet arī par aprīkojumu, piederumiem ar kuru viņš veido dekoru - sarežģītās figūras, greznus  ziedus. Ir grūti pārsteigt radošu cilvēku, bet mūsu uzņēmums interneta veikals varēs to izdarīt. Mūsu veikala katalogā tiek piedāvāti konditorejas aksesuāri, piederumi kas atvieglo profesionāļa darbu un palīdz amatieriem apgūt konditorejas pamati. Šeit jūs varat atrast visu, kas jums nepieciešams, lai izveidotu, izceptu jebkuru kārumu. 

1. Instrumenti darbam ar mastiku, šokolādi un krējumu, formas kūkām, tortēm, veidnes mafiniem, kēksam,  nopirkt interneta veikals kūkas un piparkūkas formiņas, konditorejas maisiņus, konditorejas uzgaļus, otas un lāpstiņas, kūku paletes, stendi, paliktņi, glazūras izlīdzinātājs.

2. Gatavas silikona veidnes un trafareti, īpašas   silikona formas šokolādei, pirkt interneta veikala želatīnam un ledum, kūku griezējs, mīklas dozators, kausiņš šokolādes kausēšanai un citi.


3. Dekorēšanas elementi: cilvēku un dzīvnieku, dārzeņu un augļu figūras, sveces, ziedu lentes un stieples, pirkt interneta veikals šablonu komplekti kēksa pildījuma vietas izveidošanai, silikona paliktnis,  šķiltavas karamelizēšanai, forma -spiede, forma apaļa tortēm putuplasta.

4. Modelēšanas paklāji, paliktni, tematiskās figūriņas un veidnes: pasakas, daba, Ziemassvētki, Sv. Valentīna diena, kāzas, eņģeļi un ziedi, tortēm-  šabloni, trafareti, forma izspiedējs, forma dekoram un citi.

 Ēdienu gatavošanas ierīču izmantošana ievērojami palielina profesionālo konditoreju produktivitāti un rada prieku, gandarījumu par paveiktu darbu mājsaimniecēm, kura vēlas gatavot desertus, cept pīrāgus, kūkas, tortes un konditorejas izstrādājumus saviem mīļajiem un viņas ne tikai šos darbus padara, viņa tos veic ar mīlestību, ja viss ir pa rokai. Tātad mīļās saimnieces un cienījamie konditori gaidām jūs mūsu interneta veikalā. Iepērkoties interneta veikalā "ķēķis.lv" ir izdevīgi un ērti, un šeit ir iemesls, kāpēc:

1. Bagātīgs sortiments: mūsu katalogā ir preces no vietējiem un ārzemju ražotājiem, tāpēc pat visprasīgākās klients varēs izvēlēties instrumentus, piederumus konditorejai.

2. Informatīva: katram precēm ir fotogrāfija, detalizēts apraksts un pašreizējā cena.

3. Telefoniska konsultācija par preci: ja jums nepieciešama informācija par produktu kvalitāti instrumentu darbības pazīmēm, krasu vai ja vēlaties precizēt maksājuma un piegādes noteikumus, zvaniet pa tālruni un mūsu interneta veikala konsultants sniegs visu nepieciešamo informāciju un pat pateiks, kā pareizi izmantot inventāru.


4. Ātrā piegāde: tiklīdz pieteikums tiek apstrādāts un visi dati ir saskaņoti, pasūtījums tiek nosūtīts pircējam. piegāde: Latvijas Pasts, Omniva pakomats, Kurjers Ķēķīs Rīgas teritorijā, bezmaksas  saņemt Rīgas biroja. Tas ir tas, ko piedāvā saviem klientiem  mūsu interneta veikals ķēķis.lv. Droši, efektīvi un ātri. GATAVO ar PRIEKU!!!

KONDITOREJAS MAISIŅI, UZGAĻI, KŪKU DEKORĒTĀJI - ŠPRICES

Padomi pircējiem