Kā izvēlēties? Konditorejas piederumi, Ota konditorejas ar silikona sariņiem , Ota ar dabīgu saru, lāpstiņa silikona, koka lāpstiņa.

Konditorejas Ota

Ja, sīkums bet ļoti svarīgs virtuves piederums - kulinārijas ota, ir ar silikona sariņiem un  dabīgu saru, cena interneta veikalos, pirkt interneta veikala, Kāpēc jums būtu jāpērk kulinārijas ota? Ar kulinārijas otu ieeļļo cepešformu, formiņas mafiniem, formu kēksam kūkas, tortes formu. Ar konditorejas otu  pārziež smalkmaizītes, pīrāgu, ka arī kulinārijas "šedevrus" putukrējumu, glazūru, medu un sīrupu.
 


Kādas ir kulinārijas otas? 

Konditorejas ota ar silikona sariņiem.

Mūsdienu saimnieces arvien vairāk tiecas iegādāties silikona otu. Silikona konditorejas ota sevi ļoti labi parādīja. Tas spēj izturēt ļoti augstu temperatūru - līdz 230 grādiem. Silikona otiņas viegli kopt, vienkārši tos nomazgā siltā ūdenī un viss – tas nepievelk nekādas smakas. Silikona otas sariņi nesalīp un tas ir ļoti liels plus ēdiena pagatavošana. Mēdz būt arī tādi modeļi ar iebūvētu eļļas tvertni, ar tam ir ļoti ērti strādāt.
   

Konditorejas ota ar dabīgu saru

 

Lai vienmērīgi sadalītu eļļu, olas, medu un citas lietas, saimnieces izmanto konditorejas otu ar dabīgu saru. Tam ir koka kāts ar mākslīgu vai dabīgu saru. interneta veiklā liela izvēle, konditorejas ota, ota ar dabīgu saru, ota ar silikona sariņiem  Tomēr pēc lietošanas šādas otas ir jāmazgā ļoti rūpīgi, kas nav viegls uzdevums, un tad tas ir rūpīgi jāžāvē. Jā, un karstums ne īpaši patīk. Bet tomēr lai tas paliek katras saimnieces izvēle.

LĀPSTIŅAS, OTIŅAS

Padomi pircējiem