Kas trūkst jūsu virtuvē: veicam revīziju

Vai tik tiešām gatavot jūsu virtuvē ir viegli un ērti, visi gatavošanas piederumi ir pa rokai? Vai visi pagatavotie ēdieni garšīgi, sulīgi un ideāli? Cik sen jūs veicat revīziju virtuves rīkiem, piederumiem? Mēs un mūsu interneta veikals ķēķis.lv piedāvājam pārskatīt visus virtuves rīkus piederumus savā virtuvē un saprast, kas ir jāatliek mala, vai kādam atdot un kas trūkst, ko vajadzētu nopirkt.


Stiprības pārbaude.

Diemžēl nekas ilgst mūžīgi. Tas arī attiecas uz piederumiem, kas izgatavoti pat no dārgākajiem un izturīgākajiem materiāliem.

• Stikls, porcelāns un keramika

Šie materiāli ir trauslāki, tādēļ biežāk uz tām parasti parādās mikroplaisas un skrāpējumi. Pārbaudiet visus traukus: glāzes, krūzes, apakštases, stikla cepšanas veidnes un visu, kas izgatavots no neaizsargātiem, trausliem materiāliem. pirkt interneta veikala porcelāna trauki, keramikas trauki, stikla trauki, krūze, apakštase. Ja jūs atradīsiet plaisas vai ieplīstas traku malas šādus traukus, gatavošanas piederumus sūtiet tos "uz pelnītu atpūtu". Pirmkārt, ar sasistu trauku vai krūzes malu var sagriezties. Otrkārt, augstās temperatūrās dēļ trauki paliek trauslāki (karsto ūdeni ielejot vai cepeškrāsnī cepot) šādiem traukiem ir slikta izturība tie var saplīst mazos gabaliņos ar visu pagatavotu ēdienu, un savainot apkārtējos ar šķembām vai apejoties ar verdošu ūdeni vai applaucēties ar karstu ēdienu.

Katls ar vāku 12.9 l, elektriskajām, gāzes, indukcijas plītīm

• Cepešpanna, panna ar pretpiedeguma pārklājumu

Pat labākās cepešpannas, pannas ar teflonu vai citu pretpiedeguma pārklājumu galu galā tiek mehāniski bojāti. Uz pannas virsmas no metāla piederumiem veidojas skrāpējumi, un līdz ar to ēdiens tajās vietas piedeg un līp klāt. iegadāties pannu, cepešpannu interneta veikala. Tādēļ rūpīgi pārbaudiet cepšanas pannu to pārklājumu - ja tam jau ir skrāpējumi, pretpiedeguma pārklājum nolobījās tad ir pienācis laiks tas vienkārši izmest. Vienmēr jau var izmēģināt ko jaunu, piemēram nopirkt pannu no cita materiāla, nerūsējošā tērauda pannu vai čuguna grila pannu.

• Metāls

Pārbaudiet vai panna, zupas, mērces katls, rīve, pudeļu attaisāmais, konservu attaisāmais nazis, sietiņš, caurduris, putotais un citi metāla piederumi kuri ir jūsu virtuvē, vai uz tiem nav rūsas. Ja uz gatavošanas piederumiem ir defekts, uz metāla parādās rūsa – kāds tur vairs skaistums, tie jāaizstāj ar jauniem. Mūsu interneta veikals piedāvā lielu gatavošanas piederumu sortimentu.

 

• Derīguma termiņš

Pat tad, ja virtuves piederumi ir neskarti un droši, pēc ekspluatācijas derīguma termiņa beigām tie jāaizstāj ar jauniem. Kā noteikt derīguma termiņus un kāpēc tas pastāv vispār? Nu tad tiksim skaidrība.

• Cepešpanna, panna ar pretpiedeguma pārklājumu

Šādu trauku kalpošanas laiks svārstās no 3 līdz 5 gadiem. Galvenais signāls, ka cepamā panna ir jāmaina - ir tas ja pretpiedeguma pārklājumu īpašība pasliktinās. Tāpēc, tiklīdz ēdienu pierauj pie pannas, tad šādu pannu ir jāmaina pret jaunu pannu. pirkt jaunu pannu interneta veikala

Panna -Illa 28cm Indukcijai, ar nepiedegošo pārklājumu

• Koks un plastmasa

Koka un plastmasas trauki ātri absorbē smakas un pārtikas daļiņas. Visneaizsargātākie ir koka griešanas dēļi, jo tie atrodas pastāvīgā naža saskarsme. No mazajiem "iegriezumiem" koka dēlītī, ir grūti iztīrīt pārtikas paliekas, tāpēc jums ir nepieciešams mainīt šo virtuves piederumu biežāk nekā citi. pirkt interneta veikala virtuves dēli, koka, stikla, plastmasas. Ja jūs savlaicīgi nenomainīsiet koka dēlīti, uz tās var rasties kaitīgas baktērijas un līdz ar to sēnīte. Vidēji koka dēlis var kalpot aptuveni gadu. Attiecībā uz karotēm, lāpstiņām, un citiem, mainiet tos, tiklīdz tam ir nepatīkams smarža vai acīmredzama krāsas izmaiņa.


• Keramika

Šī materiāla porainā struktūra ļauj ēdienus absorbēt tajā pagatavoto ēdienu smaržu. Piemēram, laika gaitā jūs varat sajust zivju garšu ceptā liellopa gaļas gabaliņā. Tas ir signāls, ka ir pienācis laiks "atvadīties" no šādiem traukiem. Laiks nopirkt jaunu keramikas cepeštrauku.

• Tekstilizstrādājumi

Piemēram tādi virtuves aksesuāri, kā virtuves cimdi, karstu trauku turētāji, priekšauti, galdauti un dvieļi arī nepieciešams regulāri nomainīt.


• Pareizi izmantot, rūpēties par gatavošanas traukiem, piederumiem


Jūs varat pagarināt jebkādu piederumu un aksesuāru kalpošanas laiku, ja tos pareizi izmantot. Ja jūs cepiet pankūkas, karbonādes un zivis tajā pašā pannā, jābūt gataviem uz to, ka panna ātri kļūs nederīga un izdegs. Turklāt ja gatavo tikai uz vienas pannas visus ēdienus tad produktu smakas var pielipt viens otram. Mūsu interneta veikala vari nopirkt dažādas pannas, seklu vai dziļu pannu, grillpanna, pankūku panna, olu panna, vok-wok panna, klasiska panna, ar noņemamu rokturi un citas pannas. Svarīgs revīzijas aspekts ir dažāda veida trauku konfigurācijas pārbaude.


• Zupas un mērces Katli

Minimālais komplekts kas ir nepieciešams nelielai ģimenei, zupas katlā (3-5 litri), mērces katliņš ar vienu rokturi (1,5-2 litri, pienam, putrai, ķīselim), un viens mazs katls (500-1000ml olām vai ēdiena sasildīšanai. Pārbaudiet, vai katram katlam, pannai ir atbilstošs vāks, vai nav skrāpējumi uz pārklājuma un kādā stāvoklī tie vispār atrodas. pirkt katlu ar vāku nerūsējošā tērauda interneta veikala. Jo mēdz būt arī tā, ka par kādu maziņu katliņu vai pannu piemirstas. Ja jūs atradāt pāris defektus katlam, pannai un redzat ka tas ietekmes ēdienu gatavošanu tad noteikti vajadzētu pirkt jaunu pannu vai katlu.

 

Panna grillam 23x23cm čuguna

Pannas

Labāk ja ir pannas ar nepiedegošo pārklājumu, kas ļaus cept bez taukvielām. Bet, principā, jūs varat izmantot jebkuru pannu, jo jebkura panna agrāk vai vēlāk piedegs - galvenais ir tas, ka pannām jābūt vismaz 2-3 tava virtuvē. pirkt pannu indukcijai interneta veikala, Tagad komplektā jāietver panna ar zemām malām sekla( pankūkām, un plācenīšiem), dziļa panna (d- 24-26 cm, gaļai, zivis) cepšanai būtu vēlams ar stikla vāku un vel vienu dziļu pannu dārzenim un omletei, bet tikai mazāku (d- 16-18 cm). Komplektu var papildināt ar grila pannu un vok-wok pannu dzērienu austrumu ēdieniem.

• Galda piederumi, dakšas, naži, karotes.

Pārliecinieties, ka dakšas, naži un karotes ir pietiekami daudz, ja ari atnāk ciemiņi. Pārliecinieties, ari par to ka pirkt interneta veikala koka karotes, zupas kauss, mērces kauss, lāpstiņa cepšanai, picas lāpstiņa, servēšanas stangas, grila stangas, salātu knaibles- stangas, kūku lāpstiņa un citiem servēšanas un gatavošanas piederumiem jābūt vismaz diviem - desertiem un sāļajiem ēdieniem. Nažu komplektam jābūt: nazis - gaļai, zivīm, maizei, augļiem un dārzeņiem, un jūsu ērtībai siera nazis un mizojamais nazis.

• Galda servējamie piederumi, glāzes, karafes, sulas krūzes.

Pārbaudiet, vai ir tādas lietas kā mērces trauks, cukura trauks, cukura standziņas, sāls- pipara garšvielu trauks,salvetes, salvešu turētais, vai pietiekama daudzuma zupas šķīvji, deserta šķīvji, pusdienu šķīvji, vai viņi atbilst vienādam skaitam. Pievērsiet uzmanību tējas krūzēm, kafijas krūzēm ka arī tējkarotēm, kūku dakšiņām. Vēl protams kāds svinības bez glāzēm un karafes, parunāsim par glāzēm: tātad ir - vīna glāzes, viskija glāzes, šampānieša glāzes, dažādiem dzērieniem un sulas glāzes pirkt interneta veikala, karafes un sulas krūzes.

VIRTUVES PIEDERUMI

Padomi pircējiem