Daudzkrāsainas veidnes- formas smalkmaizītēm, mafiniem, zelējam.

Lieliem un maziem mīļotājiem visam spožam un krāsainam.

Silikona veidnes, formas cepšanai mums ir zināmas ne tik sen. Bet, parādījās salīdzinoši nesen, viņi gandrīz uzreiz ieguva popularitāti.

Kāpēc?
Gan profesionālie šefpavāri, pirkt interneta veikala silikona veidnes formas, konditori gan tie, kuri izmanto šīs silikona veidne formas cepšanai mājās, ir vienisprātis, ka silikona veidnēm, formām ir vairākas neapšaubāmas priekšrocības salīdzinājumā ar stikla un metāla priekšgājējiem.

Pretpiedeguma pārklājuma īpašības. Silikona formas, veidnes konditorejas izstrādājumi cepas vienmērīgi, cepšana laika nelīp un nepiedeg.

Ekoloģiskā saderība. Silikons nestājas ķīmiskās reakcijās ar materiāliem un produktiem, kā rezultātā varētu rasties kaitīgi ķīmiskie savienojumi.

Daudzpusība. Silikona forma, veidne jūs varat ne tikai cept, bet arī sasaldēt, atkausēt, sasildīt produktus - vai, piemēram, pagatavot želeju, krēmu, galertu. Silikona veidnes, formas der ļoti augstai vai zemai temperatūrai.

Ērtības. Silikona veidnes, formas viegli kopjamas, tīrāmas un ilgstošas. nopirkt silikona formas, veidnes interneta veikala. Silikona formas, veidnes tas ir lielas un maziņas silikona formās, cep smalkmaizītes, pīrādziņus, kūkas un kūciņas. Silikona formas, veidnes ne tikai nodrošina vienmērīgu un vienveidīgu pagatavota produkta formu, bet tā lieliskā priekšrocība salīdzinājumā ar stikla un metāla formām ir tā, ka želejas, cepumus, konfektes, kūciņa, viegli var izspiest no veidnes jo silikons ir ļoti elastīgs, pakļāvīgs materiāls.

CEPEŠTRAUKI, VEIDNES, FORMAS

Padomi pircējiem