Kā izvēlēties vāku katliem un pannām?

Vākam ir vairākas funkcijas:

  • Vāks iegadāties vāku interneta veikala stikla vāks, metāla vāks veido pannā vai katlā slēgto telpu, tādējādi paātrina gatavošanu.
  • Vāks aizsargā plīts virsmu, kad gatavo, no taukiem, kas sprakšķ un šļakstās no pannas.
  • Vāks novēršot šķidruma iztvaikošanu, vāciņš dod pārtikas aromātu, kā arī saglabā sulas un garšas īpašības.
  • Vāks pirkt interneta veikala novērš šķidruma iztvaikošanu, vāks dod ēdienam aromātu, kā arī saglabā sulīgumu un garšas īpašības.
  • Vāks aizsargā pagatavo ēdienu.

 

 

Stikla vāks - stikls ir efektīvs tas ir caurspīdīgs materiāls, kas ļauj jums vērot gatavošanas procesu, nenoņemot vāku. Stikls ir noturīgs pret skrāpējumiem un izturīgs pret abrazīvu mazgāšanu. Stikla vāku var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā. No otras puses, stikls ir trausls materiāls, kas ir jutīgs pret triecieniem un kritieniem.

 

Metāla vāks, nerūsējošais tērauds - augstas izturības materiāls, izturīgs pret triecieniem un skrāpējumiem. Mūsu interneta veikals var nopirkt  stikla un metāla vākus. Atšķirībā no stikla vākiem, šie vāki ir necaurspīdīgi, un tie īsu laiku saglabā siltumu un metāla vāki nesavienojami ar mikroviļņu krāsnīm.

 

 

Ja stikla vākam ir loks- maliņa no nerūsējošā tērauda, silikona vai gumijas tā aizsargā stikla pārsega malas no mehāniskiem bojājumiem, kā arī nodrošina vāka noturību uz pannas vai katla. Vāki ar ar nerūsējošā tērauda malām ir blīvāki, bet atšķirībā no vākiem ar silikona maliņu tos nevar izmantot mikroviļņu krāsnīs.

 

Vāka diametram jāatbilst pannas vai katla diametram, tas ļaus blīvi noslēgt traukus.  pirkt stikla vāki, metāla vāki interneta veikala ķēķis.lv  Vāka parametrs var svārstīties no 16 līdz 40 cm.

 

 

KATLU UN PANNU VĀKI, CITI PIEDERUMI

Padomi pircējiem