Kā izvēlēties tējkannu?

 

1. Tējkanna - tas ir tējas trauks - tajā liek tēju (lapas vai maisiņos), un to aplej ar verdošu ūdeni.

 

 

2. Kafijas kanna - trauks  kurā pasniedz gatavu dzērienu  kafiju.  

 

 

 

3. Franču preskanna - stikla korpuss- trauks kurā iekšpusē ir prese. Kad tēja vai kafija ir pagatavota, ar presi nospiež, tējas lapiņas, vai kafiju lai tie neieklukstu dzērienā. pirkt interneta veikala Franču preskanna, Franču preskanna ir vienlīdz piemērota gan tējai, gan kafijai. Tomēr jāņem vēra kā stikla korpuss īslaicīgi saglabā dzēriena temperatūru. Tāpēc gatavu dzērienu pasniedz uzreiz. 

 

 

Tējkannas tilpums - no šī radināja atkarīgs tējas daudzums, ko vienlaikus var pagatavot. 3-4 cilvēku ģimenei ir piemērots tējkannas tilpums no 0,5 līdz 1 litram. Nav ieteicams iegādāties daudz ietilpīgākus modeļus, jo tējai vienmēr jābūt svaigai:  jo vecajā tēja, kas stāvēja  vairāk nekā 3 stundas, sāk veidoties toksiskas vielas. Mazgājot  tējkannu no iekšpuses neizmantojot mazgāšanas līdzekļus - vienkārši skalojiet to zem tekoša ūdens.   Noskalotu tējkannu neslaukiet ar dvieli, bet vienkārši nolieciet to mala ļauj žūt. 

 

Čuguna tējkanna - labi saglabā tējas temperatūru, un neietekmē tējas garšu. Čuguna tējkannā īpaši laba ir pagatavot tējas ar augļiem, ogām un citiem dzērieniem, kas prasa ilgāku laiku ievilkšanai, jo tas spēj saglabāt karstumu ilgu laiku. Čuguna modeļi ir diezgan dārgi un reti sastopami, mūsu interneta veikala varat atrast, iegadāties šādu čuguna tējkannu.

 

 

Tējas sietiņš - tējas piederums kurš ideāli piemērots, lai ātri un ērti pagatavotu tēju vai zāļu uzlējumu. Tējas sietiņš izgatavots no nerūsējošā tērauda vai no bambusa. pirkt interneta veikala tējas sietiņš, kaste tējas paciņām, metāla kārba tējai. 

 

 

 

 

 

PIEDERUMI TĒJAI UN KAFIJAI

Padomi pircējiem