Kā izvēlēties trauku, konteineri birstošu produktu uzglabāšanai?

Trauks birstošu produktu uzglabāšanai- tas ir trauks ar vāku, kas paredzēts miltu, tējas, kafijas, pupiņu, graudu un garšvielu uzglabāšanai. Šādi pārtikas konteineri pasargā birstošu produktu no pelējuma, dažāda veida kukaiņiem, mitruma un smakas parādīšanās . trauku komplekts birstošiem pārtikas produktiem laba cena interneta veikalos ķēķis.lv. pirkt trauks produktiem. Konteineru komplekts - sastāv no vairākiem traukiem, konteineriem, kas atšķiras viena no otras pēc lieluma. Ir komplekti, bakalejas stikla burkas kas sastāv no 1-3 vai vairāk traukiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzglabāšanas trauka tilpums - atkarīgs no ģimenes locekļu skaita. Mūsu interneta veikalā pārdošanā var atrast gan nelielos 0,1 litru konteinerus, gan lielos konteinerus, traukus, burkas kuru tilpums ir 1,6 litri vai vairāk.

Ja uzglabāšanas trauks ir  augsts: tas ir labi, protams tad ja trauka  augstums sakrīt ar plaukta augstumu. Augsti, šauri trauki  labāk ne kā zemi un plati trauki, tie aizņem mazāk vietas. 

 

 

Materiāls

Stikls - ir ekoloģiski tīrs un caurspīdīgs materiāls, kas ļauj jums redzēt saturu. Stikla traukus ir viegli kopt, tas nepievelk smaržas un neuzsūc uzglabātā produkta smaržas, bet tas ir trausls un diezgan masīvs. Tas ir labākais risinājums lielāko daļu birstošu produktu uzglabāšanai, izņemot nepieciešamību pēc ventilācijas vai mitruma, piemēram, žāvētiem augļiem - šādiem produktiem var veidoties pelējums.


Plastmasa - vienkāršs, lēts un viegli kopjams materiāls, kuram var būt jebkura forma. Tomēr laika gaitā šādi konteineri var salauzties, zaudēt savu formu un krāsu. Plastmasas konteineriem ir trūkumi, tie nav hermētiski, kā arī tie ir ar specifisku smaržu. Labākais konteinera materiāls ir tas kurš izgatavots no droša plastikāta, kas nesatur BPA (bisfenolus) un ftalātus, vai plastifikatorus, drošā plastmasa neietekmē produktu garšu un nesatur kaitīgas vielas, kā arī neuzņem smaržas un neoksidējas.

 

Keramika - tā īpašības atgādina stiklu, bet ir necaurspīdīgs materiāls. Šādi konteineri bieži ir skaisti dekorēti, tiem ir atbilstošie zīmējums, kas norāda to saturu. Tāpat kā stikla traukos, keramikas traukos ir liela nozīme. Trūkums ir viens tie ir smagi. Šādi konteineri ir piemēroti lielākajai produktu daļai  (sāls, graudaugi, garšvielas, cukurs).

 

Nerūsējošais tērauds - viegls, izturīgs un korozijizturīgs materiāls. Tomēr tērauda trauks-kaste dod uzglabāto produktu metāla garšu. Savukārt   šādi uzglabāšanas trauki ir piemēroti tējai un kafijas uzglabāšanai, šim produktam nepievelkas  metāla garša. Uzglabāšanas traukam jābūt ar plašu kaklu, lai to varētu ērti mazgāt. 

 

 

PĀRTIKAS UZGLABĀŠANAS TRAUKI

Padomi pircējiem