Kā izvēlēties bļodu?

Bļodas veids:

Bļodas - trauki šķidrajiem ēdieniem(zupas trauks), biezputru pagatavošanai, salātiem un mīklai, kā arī lielā bļodā var mazgāt traukus. Bļoda ir noderīga pārgājienā vai piknikā. Bļoda izskatās kā dziļš šķīvis, tai ir apaļa vai ovāla forma. Interneta veikala varat atrast, nopirkt dažādas bļodas, izdevīgi cena interneta veikalos. Svarīgi: ir labi, ja bļodā ir mērīšanas skala - tas ļaus precīzi ieliet šķidruma daudzumu, piemēram, gatavojot biezputru vai tajā iejauc mīklu.

Plastmasas bļoda 10 litri

Bļodu komplekts - sastāv no vairākiem identiskiem vai atšķirīgiem izmēra priekšmetiem, traukiem. Bļodu skaits komplektā svārstās no 2 līdz 4. Ir vēlams, lai būtu 4 bļodas ar dažādu tilpumu. kā arī dažādas plastmasas bļoda, stikla bļoda, metāla bļoda pirkt interneta veikla ķēķis, Turklāt jūs varat iegādāties vienu karstumizturīgu bļodu ūdens vannai.

 

 

 

Metāla bļoda dziļa 20cm

Svarīgi ir tas, ka siets vai caurduris, kas paredzēts putraimu izsijāšanai (miltiem), kas ir neaizvietojams makaronu gatavošanas laikā, būs piemērots pēc diametra izmēra bļodiņu komplektam.

Caurduris d 22cm ar metāla kātu

Bļodas materiāls:

1. Nerūsējošais tērauds - izturīgs un karstumizturīgs materiāls. Nerūsējošā tērauda traukos, bļodās varat uzkarsēt ūdeni, uzsildīt pārtiku, gatavot ēdienu uz plīts vai uguns. No otras puses, nerūsējošais tērauds ir grūti tīrāms, jo abrazīvie mazgāšanas līdzekļi atstāj uz tā skrambas. Šos traukus parasti izmanto mājās.
Svarīgi: labs risinājums var būt emaljēts tērauda bļoda , trauks - tas ir viegli tīrāms un higiēnisks. Tomēr emalja ir jutīga pret temperatūras izmaiņām.


Plastmasa - vienkāršs un viegli kopjams materiāls. Plastmasas trauki, bļodas - labākais veids piknika vai pārgājienā, lai gan tie ir mazāk funkcionāli nekā metāls, jo plastmasa nevar uzsildīt ēdienu. Labāk izmantot piemērotus traukus sportam, tūrismam un aktīvai atpūtai pirkt interneta veikala ķēķis.

 KATLS TERRA XPRESS HE COOKING POT  

Stikls - tas ir pievilcīgs un viegli tīrāms, bet, tāpat kā porcelāns, tas ir jutīgs pret satricinājumiem un kritieniem. Šīs bļodas būs noderīgas, izmantot kā servēšanas trauki, piemēram, kā salātu bļoda. 

Glamour ovāla bļoda, 33x22cm

Stack caurspīdīga bļoda 6cm

Bļodas tilpums: No šī rādītāja ir atkarīgs  bļodas, trauka mērķis.  Mazos traukos ir labi marinēt sīpolu šašlikam, un sildīt pienu, vidēja apjoma trauki ir ērti salātu un malto gaļas sagatavošanai, lieli trauki būs noderīgi rauga mīklas mīcīšanā. Tāpēc ir vēlams, lai būtu vairāki dažāda tilpuma bļodas, trauki: 1,5; 2,5 un 5 litri.  Svarīgi: ja plastmasas bļoda ir iegādāta pārgājienām, ir svarīgi novērtēt sienu un apakšas biezumu. Lai izturētu gājiena apstākļus, šādai bļodai jābūt pietiekami izturīgai.

TRAUKS SNAPBOX OVAL 2-PACK

TRAUKI GATAVOŠANAI COOKSET 585ML

Mūsu  trauku veikalā ķēķis Jūs atradīsiet sev piemērotu bļodu katram dzīves gadījumam.

TRAUKI, BĻODAS, ŠĶĪVJI, SERVĪZES

Padomi pircējiem