Kā izvēlēties vienreizējus traukus?

Ja jūs nolemjat atpūsties dabā,tas jums būs garš un grūts, un dažreiz darbietilpīgs process, vācot visu nepieciešamo, tad jums būs nepieciešami, daži ieteikumi. Mūsu interneta veikalā ķēķis.lv atradīsiet vienreizējās lietošanas piederumus, traukus, preci.
salvetes, irbulīši koka, salmiņi, baloni, plastmasas karotes, plastmasas dakšas, plastmasas naži, glāze, krūze,un citus galda piederumus, traukus. Pirmkārt, pēc tam, kad esat izlēmuši, ka jūs ēdīsiet, domājiet par to, kāda trauka visi jūsu produkti tiks ievietoti. Vislabāk ir dot priekšroku vienreiz lietojamiem traukiem, piederumiem. Lai nepieļautu kļūdu un izdarītu pareizo izvēli, jums būs vajadzīgi daži ieteikumi.

 

Kā mēs jau esam noskaidrojuši, pērkot labus vienreizējus traukus, jums jāievēro noteikumi.
Vispirms ņemiet vērā marķējumus. Neatkarīgi no tā, vai tas ir glāzes, krūzes, karotes, dakšiņas, naži vai cita veida plastmasas konteineri, jums jāpārliecinās, ka marķējums ir pareizi. Starp citu, pārtikas plastmasa vienmēr tiek izgatavota ar īpašu attēlu, tas var būt glāze vai dakša.

 

Nelietojiet vienreizlietojamos traukus vēlreiz. Atkārtoti lietojot  traukus, augšējas aizsargkārtu slānis tiek bojāts līdz ar to ēdienā tiek  ķīmiskie savienojumi, kas ir kaitīgi organismam.

 

VIENREIZĒJĀS LIETOŠANAS PRECES

 

Padomi pircējiem