Kā izvēlēties traukus, zupas šķīvji, pusdienu šķīvji, deserta šķīvji, bļodas, servīzes un komplektus.

1. Pusdienu servīze - trauku komplekts, kas sastāv no tējas krūzēm, dažāda izmēra šķīvjiem, salātu traukiem, zupas terīnes, mērces trauciņa, garšvielu un citu priekšmetu piederumiem. traukus, zupas šķīvji, pusdienu šķīvji, deserta šķīvji, bļodas, servīzes un komplektus, jūs varat atrast interneta veikalā ķēķis.lv labas cenas interneta veikalos Pusdienu servīze ir paredzēts ikdienas lietošanai.

Stack caurspīdīga bļoda 9 cm, ARCOROC

2. Tējas servīze vai komplekts - pirkt interneta veikala krūze, apakštase, sviesta trauciņš, piena kanniņa, leti droši - sastāv no tējas krūzēm ar apakštasīti, deserta šķīvji, tējkarotes, tējkannas vai kafijas kannas, cukura trauka, piena kanniņas (vai krējuma) un sviesta trauciņa.

3. Kafijas servīze vai komplekts - ir tādi paši priekšmeti kā iepriekšējam komplektam, bet kafijas tases un apakštasītes ir mazākas nekā tēja, bet tējkanna vietā - kafijas kanna, espresso kafijas pagatavotājs, turku katliņš vai kafijas prese. nopirk interneta veikala kafijas, tējās piederumus, traukus ķēķīs.lv Turklāt komplektā var ietilpt kafijas karotes un karotes (mērīšanas un cukura), paplātes, uzkodu paliktnis, etažieris.

Dziļa bļoda d-21cm, 2,1L, balta, Luminarc

4. Bērnu trauku komplekts - sastāv no dziļa zupas šķīvja vai bļodas un galda piederumiem -dakša, karote, kā arī krūzītes. Šāds komplekts ir dekorēts ar animācijas filmu (Barbie, Mickey Mouse), dzīvnieku, augļu uc attēliem.

TRAUKI

Padomi pircējiem