Kā pareizi mazgāt- tīrīt ledusskapi vispārēji ieteikumus.

Mājsaimnieces joprojām nezina, kā pareizi tīrīt ledusskapi. Izskatīsim šo jautājumu. Ledusskapis pastāv gandrīz katrā dzīvoklī. Tajā mēs uzglabājam lielāko daļu mūsu pārtikas. Tāpēc tam jābūt pilnīgi tīram. Nav grūti rūpēties par ledusskapi, taču šim procesam jābūt regulāram. pirkt, iegadāties mājsaimniecības preces interneta veikala ķēķis.lv .

Kad jūs iegādājaties jaunu ledusskapi, tas ir jānoslauka iekšpusē. Kā mazgāt jaunu ledusskapi? Soda jāsajauc ar proporcionāli 1 ēd.k. uz 1- litru ūdens. Tas novērsīs nepatīkamo "jauno plastmasas" smaku.

Birstes maināma lupata profi extra soft 42cmx 6cm, S4

Parasti rodas jautājums, cik bieži mazgāt ledusskapi - tas jādara 1 vai 2 reizes mēnesī. Te ir arī piemērots  sodas pagatavotais šķidrums  (tādās pašās proporcijās uz 1-L ūdens 1-ĒK soda). Pēc ledusskapja kopšanas rūpīgi noslaukiet to un nedaudz izvediniet. Atbildot uz jautājumu, ar kādiem līdzeklim mazgāt ledusskapi iekšpuse, mazgājot ledusskapi iekšā, jāzina, ka ledusskapī nav ieteicams mazgāt ar ziepju šķīdumu, amonjaku un balinātāju, jo tas izraisa nepatīkamu smaku. pirkt interneta veikala sūkli, lupatiņas labas cenas.  Ir ieteicams tīrīt ledusskapi no ārpuses vienu reizi nedēļā. Tas tiek veikts ar parasto ziepju šķīdumu. Reizi 3 mēnešos ledusskapi jāatkausē. Pēc atkausēšanas ir nepieciešams noslaucīt iekšā (Soda jāsajauc ar  proporcionāli 1 ēd.k. uz  1- litru karsta ūdens). iegadāties spaini, maināma lupata, mitrās porainās lupatiņas interneta veikals kekis.lv

Mitrās porainās lupatiņas, 12gab, 16x16cm

Sūklis zils, 10gab, iepak, Dānija

Ja paskatās, jūs redzēsiet, ka uz ledusskapja durvīm ir īpašs blīvējums, uz kura var uzkrāties netīrumi un drupatas, tādēļ to vajadzētu mazgāt ar ziepjūdeni un pēc tam noslaucīt.

1.Ieteikumi enerģijas taupīšanai:

1.1 Pirms nolikt ēdienu ledusskapī, noteikti to atdzesējiet.

1.2 Neatstājiet ledusskapja durvis atvērtas uz ilgu laiku.

1.3 Atkarībā no tā cik daudz ledusskapi pārtikas noregulējiet temperatūru.

1.4 Neievietojiet ledusskapi tuvu krāsnīm, cepeškrāsnīm, radiatoriem vai citiem siltuma avotiem.

Kad jūs nolemjat aizbraukt uz kādu laiku, izslēdziet ledusskapi, atbrīvojiet ledusskapi no pārtikas, izmazgājiet to un atstājiet to, atvērtu. Tas pasargās jūs no nepatīkamās smakas.

UZKOPŠANA, MĀJSAIMNIECĪBAS PRECES

Padomi pircējiem