Kā izvēlēties augstas kvalitātes papīra salvetes.

Salvetes - tas ir galda rotājums un ka nepieciešamā ēšanas higiēna. Bez salvetēm

Papīra salvetes 24.1.100gb., baltas, LENEK un Virtuves piederumi

jūs nevarat iedomāties pieticīgas brokastis ar savu ģimeni un lielisku svētku svinībām svētku laikā. Kā atrast labas salvetes , jūs atradīsiet mūsu rakstā.

Papīra salvetes, galdauts 

Salvetes taisnst.tortēm 36x46cm, 100gab

 

vai auduma salvetes,auduma galdauts ?

Service apaļa paplāte 30 cm, TRAMONTINA

 

 

Vienreizējās lietošanas papīra salvetes, galdauts

 

Soft galdauts 120x180cm, sarkans

 

aktīvi aizstāj klasiskos auduma salvetes izstrādājumus,

 

Paliktņi- salvetes audums, 6gab. 10x10cm, Tescoma

 

 Nav brīnums, ka tie ir daudz ērtāk nekā auduma

Auduma galdauts 150x220cm, seten 50-50, balts, AVIRO

 

salvetes. Tas nav nepieciešams mazgāt un gludināt. Tās nav dārgas. Un pats galvenais - papīra salvetes ir ideāli piemērotas dekorēšanai: tās var viegli salocīt, tās var ievietot salvešu statīvā vai novietot blakus traukiem un galda piederumiem. Bez tam, tas ir ērti ņemt līdzi ka higiēnas piederumu. Piekrītu, ka izbraukuma, piknika, korporatīvā pasākuma papīra salvetes būs daudz nozīmīgākas, noderīgas neka auduma salvetes. Interneta veikala ķēķis.lv darbinieki laipni atbildēs uz jūsu jautājumiem. Iepērcies droši ar prieku mūsu interneta veikalā.

Kam pievērst uzmanību izvēloties papīra salvetes:

1. Sastāvs. Labas salvetes izgatavotas no videi draudzīgas materiāla - augstas kvalitātes 100% celulozes. No otrreizējām izejvielām ražotie izstrādājumi var iekrāsot rokām un, kad tie tiek izmantoti, tie plīst gabaliņos.

2. Slāņu skaits. Salvetes var būt viens, divi vai pat trīsslāņu. Vienslāņa salvetes - lieliska ikdienai. Divslāņu salvetes kārtās ir blīvāki un bieži vien ir reljefa virsma. Šāds variants piemērots svētku galdam.

3. Dizains. Tas vispār neietekmē kvalitāti un ir atkarīgs no jūsu vēlmēm. Salvetes var dekorēt ar dažādiem modeļiem, abstrakcijām un tematiskajiem zīmējumiem. Izvēloties ārējo dizainu, paļaujieties svētku tematikai, interjera dizainam, ēdienu krāsai un galda servešanai, galda piederumiem traukiem, glāzēm.
Galvenais ir ņemt par pamatu augstas kvalitātes salvetes 

Pirate salvetes 33x33cm, 20gab., PAP STAR

Mēs ceram, ka mūsu sniegtie padomi palīdzēs izdarīt pareizo izvēli.

Padomi pircējiem