Bāra piederumi plašā klāstā.

Lai uzturētu labu kvalitatīvu bāra, restorāna un kafejnīcas darbību, vispirms jāparūpējas par nepieciešamiem bāra piederumiem, bārmeņa inventāru. Lai pagatavot kokteili nepieciešams, mērtrauks kas ļauj mērīt tilpumu dažādās mērvienībās un pat vienkārši atvērt vīna, alus pudeli ir nepieciešams pudeļu attaisāmais. Interneta veikalā ķēķis.lv mēs varam piedāvāt bāra aksesuārus kuri vizuāli izmainīs Jūsu bāra telpas, kā arī bārmeņa inventāru veiksmīgam radošam darbam. 

Pašlaik grūti izvēlēties patiešām nepieciešamos bārmeņa piederumus, inventāru no tik plaša piedāvāta klāsta. Turklāt izvēloties jāņem vērā ne tikai, cenu diapazonu bet arī preces kvalitāti un piemērotu dizainu Jūsu bāram.

Standarta bāra piederumi, bārmeņu inventārs:

1)kokteiļu šeikeri: šiem atribūtiem ir daudz variāciju, no klasiskā līdz Bostonas šeikeris ar glāzi. Katrs šeikers veic savu funkciju, tāpēc bārā jābūt aprīkotam ar vairākiem veidiem.

 

2) pudeļu aksesuāri, attaisāmie: pudeļu attaisāmais, bārmeņu korķviļķis, vīna pumpis vakuuma, pudeļu korķis, pudeles uzgalis un pudeļu geizeri, tas viss nepieciešams bārmeņa darbam. Šo piederumu vērtība ir nenovērtējama ne tikai profesionālu bāru darbā, bet arī mājas lietošanā. 

 

3)kā arī tāds bara inventārs: galda kartes turētājs, čeku uzspraužamais, bāra gumijas paliktnis, bāra strainer, bārmeņa nazis, bāra piederumu komplekts 

 

 
 
 
 

Turklāt, ne mazāk svarīgi ir šādi piederumi: strainer, bāra karote, sulas krūze, bāra paplātes, piestas, geizeri, korķi, cukura standziņas, birstīte karafēm un glāzēm, tamperis kafijai, veidne kapučino dekorēšanai, salvetes. Šos piederumus un ne tikai jūs varat iegādāties interneta veikala "Ķēķis.lv" plauktos. Tāpat ir iespēja iegādāties bāra piederumu komplektu, kā arī piedāvājuma ir trauki, glāzes, bāra, restorāna, ēdināšanas vajadzībām. Interneta veikalā "Ķēķis.lv" varat iegādāties preces vairumā un mazumtirdzniecībā. Patīkamas cenas un augsta kvalitāte apmierinās pat vissarežģītākajiem patērētājiem.

Padomi pircējiem