Kā izvēlēties virtuves kombainu.

Ikviens, kurš uzskata virtuves kombainu par mājsaimnieces kaprīzi, tad tam jāļauj pirms gaidāmam svinībām vai viesībām pamēģināt pavadīt pāris dienas virtuvē, sagriezt ar nazi nepieciešamos produktus, dārzeņus salātiem, samalt gaļu kotletēm un saputot krēmu saldajiem ēdieniem vai pagatavot mīklu smalkmaizītēm. Pēc šādiem ēdiena pagatavošanas "vingrinājumiem", uz virtuves pusi negribesies skatīties.
 

 
 
 

Ja jums patiešām patīk gatavot un jums ir neliela ģimene, jums, iespējams, nav vajadzīgs pilnvērtīgs virtuves kombains. Jūs varat iegādāties nepieciešamās ierīces, piemēram, gaļas mašīnu un blenderi,ar to jums pilnība pietiks. Vai arī iegādājieties nelielu virtuves kombainu, kas galvenokārt tiek domāts, lai sarīvēt dārzeņus un saputot olas.

 

 
 

Bet tiem, kas mīl gatavot un kuram liela ģimene kurš pavada virtuvē daudz laika tam ir ļoti noderīgs virtuves kombains ar visām funkcijām. Galu galā ar šādu virtuves kombainu var pagatavot vis dažādus ēdienus un darbības: saputot olas, samaisīt, sagriezt kubiciņos un salmiņos, sarīvēt, izspiest sulu, pagatavot kokteiļus, kartupeļu biezeni, samalt malto gaļu, mīklu makaroniem un pat pašmāju desu.

Jauda un kvalitāte.

Jo spēcīgāks ir virtuves kombains, jo labāk. Ar to var sasmalcināt ledu un riekstus, mīcīt biezu mīklu un samalt gaļu ar skrimšļiem. Un ar visiem uzdevumiem viņš spēs tikt galā ar, tātad jārēķinās ka virtuves kombaina jaudai jābūt ne mazāk kā 600w. Kas attiecas uz kvalitāti, izvēlieties modeļus, kas izgatavoti no metāla vai labas izturīgas plastmasas. Metāla piederumi tie ir dārgāki nekā plastmasas modeļi, taču tie ir droši un tos nekas neietekmē, nelūzt un nedeg.


Kas nāk virtuves kombaina komplektācijā.


Spēcīgā lielā virtuves kombainā parasti nāk ar vairākām bļodiņām un dažādiem uzgaļiem. Bļodas, kā likums, no polikarbonāta, bet dārgos modeļos ir gan no metāla, gan no stikla. Uzgaļi komplektā ietilpst, miksers- putotais, mīklas āķi, gaļas maļamais uzgalis, sulu spiedē, maisītājs, vairāki apļveida naži- rīves, griešanai un smalcināšanai.


Kur turēt un kā rūpēties par virtuves kombainu.

Iegādātu palīgu labāk turēt uz galda vai vietā pie kuras jūs viegli varat tikt klāt. Mazgāt siltā ziepju ūdenī ar mīkstu švamīti.

Padomi pircējiem