Kā izvēlēties Taukvāres katlu (friteri).

Taukvāres katls (friteri) Jauda un tilpums.

Tas ir atkarīgs no katla lieluma un papildu funkcijām. Jo lielāka jauda, jo ātrāk uzsilst eļļa ,un līdz ar to, paātrinās maltītes pagatavošanas proces. Šis rādītājs ir robežās no 600 līdz 2500 vati, vidējā jauda jāvadās līdz 1800-2000 vati.

 

Ir svarīgi pievērst uzmanību eļļas traukam, tās tilpumam un ražošanas materiālam. Daži ražotāji pieprasa, lai eļļas daudzums tiktu pildīts stingri saskaņā ar instrukcijām - ne vairāk, ne mazāk. Ērts un praktisks taukvāres katls (friteris) ar 2 litru tilpumu. Pirkt friteri labāk tādu kuram trauks ir pārklāt ar emaljas vai pretpiedeguma pārklājumu. Pretpiedeguma pārklājumus ir dārgāks, bet ēdiens nelīp pie trauka sieniņām. Šādas ierīces ir vieglāk mazgāt un kopt. Labāk ir izvēlēties modeli ar noņemamu trauku, tas ievērojami atvieglos taukvāres katla (friteris) tīrīšanas procesu. Ietilpība parāda maksimālo svaigo kartupeļu daudzumu, kuru var pagatavot taukvares katlā (friteri). Tas svārstās no 0,2 līdz 1,6 kg. Visērtākais variants ir taukvares katls uz 1kg. Nevajag pirkt friteri taukvares katlu kurām liels tilpums, jo tiem ir ievērojamas izmēri, svars, izmaksas, kā arī patērē daudz elektrības. 

Preces ID:6443. Preces ID:6447.Preces ID:6448

Parunāsim par filtriem.
Savukārt smakas novēršanas filtri dalās uz kategorijām: 
1. Noņemams: nepieciešama periodiska maiņa, kas ir to galvenais trūkums. Priekšrocība- ir tāda, ka smakas ir labāk filtrētas. 
2. Stacionārs: nav nepieciešams mainīt, bet pēc katras lietošanas tie ir jānomazgā. Trūkums ir tas, ka gatavošanas laikā ēdiena smakas.

Eļļas filtri parasti nav iekļauti, un tie ir jāiegādājas atsevišķi, taču tie ievērojami vienkāršo gatavošanas procesu. Šādi filtri ļauj jums attīrīt eļļu piemēram, pēc zivju cepšanas un no jauna ļauj gatavot uz tās eļļas citus ēdienus.

TAUKVĀRES KATLI

Padomi pircējiem