Kā izvēlēties Maizes krāsniņas? Vienmēr svaiga maizīte mājās!!!

Ierīces process un ir sadalīts pa posmiem. Vispirms jums jāpievieno pareizās sastāvdaļas un jāizvēlas cepšanas programmu. Pēc tam, vairākos posmos, mīklu mīca un notiek rūgšanas proces. Pēdējā posmā notiek maizītes cepšana. 


Maksimālais cepšanas svars.

Tas ir no 450g līdz 2000g.

Divu cilvēku ģimenei piemērotas maizes krāsniņas ar cepšanas svaru no 800 g līdz 1000 g 4-6 cilvēku ģimenei - līdz 1500 g. Pērkot maizes krāsniņas, ir svarīgi atcerēties, ka jo augstāks ir maksimālais pieļaujamais cepšanas svars, jo lielāka un smagāka ir pati cepeškrāsns. Lielākā daļa mūsdienu maizes krāsniņas ir atkarīgas no produkta svara pielāgošanas. Atkarībā no izvēlētā režīma krāsns noteiks maizes gatavošanas laiku.


 

Maizes krāsniņas Jauda.

Tas var svārstīties no 420 līdz 1650 vatiem. No maizes krāsniņas jaudas atkarīgs ierīces gatavošanas ātruma laiks, kā arī patērētās elektroenerģijas daudzums. Formas materiāls var būt dažāds: alumīnijs, nerūsējošais tērauds, teflons uc galvenais, tam jābūt ar nepiedegošo pārklājumu. Svarīgi, cik izturīgs un ērts ir spainīša rokturītis. Jāņem vēra arī ierīces svars, ja maizes krāsniņai ir sava vieta mājās tad krāsniņas svars ir nenozīmīgs, bet jā būs jāceļ ārā no skapja tad gan vajadzētu pameklēt maizes krāsniņu vieglāku. Cik ietilpīga ir ierīce un vai kukulīša izmērus var mainīt. 

MAIZES KRĀSNIŅAS

Padomi pircējiem