Kā izvēlēties gludekli.

 

Kā izvēlēties gludekli.


Gludeklis ir atrodams katrās mājās, bez tā neizdosies savest drēbes kārtībā. Nopirkt ierīci ir viegli, savukārt piemeklēt tieši Jūsu vajadzībām atbilstošu, vajag pārdomāti. Lai nekļūdītos, noskaidrosim, kādi mēdz būt gludekļi un ar ko tie atšķiras.

Mūsdienās katra dzīvokli ir iegādāts gludeklis, tas pareizi, jo bez gludekļa grūti savest drēbes kārtība. Iegadāties ierīci viegli, ja zini kāds gludeklis būs piemērots tieši Jūsu vajadzībām. Interneta veikals ĶĒĶIS.LV palīdzēs noskaidrot, kādi gludekļi mēdz būt. Pirms izlemt, kādu gludekli izvēlēties, apsveriet šādas iespējas.

Jums ir jāizlemj, kāda gludekļa virsma ,, zole,, Jums ir nepieciešama. Atcerieties: no tā arī būs atkarīgs gludināšanas proces un kvalitāte. No tā no kāda materiāla ir izgatavota gludekļa virsma tas ietekmē preču izmaksas:

Dārgiem gludekļiem izmanto keramikas un metāla keramikas izstrādājumus. Viņi viegli slīd uz auduma un to neberž. Nesaskrāpējās, tos viegli tīrīt. Keramika ilgu laiku saglabā siltumu;

Nerūsējošais tērauds - materiāls ir izturīgs, nesaskrāpē, tam ir vidējais sildīšanas / dzesēšanas ātrums, viegli slīdams virs auduma un ir viegli tīrāms. Bieži vien šo zoli papildina ar speciālu izsmidzināšanu un caurumiem;

Alumīnijs ir lielisks siltuma vadītājs. Zole ātri uzsilst un atdziest. Gludekļi ir lēti un viegli, bet ātri bojājas un ir viegli bojāti. Laika gaitā uz pamatnes parādās skrāpējumi. Mazie urbji no tiem uz smalka auduma veido uzpūšņus. Alumīnija zole bez speciālas izsmidzināšanas atstāj spīdošas zīmes uz auduma, kas satur vilnu;

Teflons - pārklājums nav nelīp pie auduma, tas gludina labi. To viegli saskrāpē pret metāla apģērba piederumiem, kas noved pie zoles deformācijas.

1. tvaika padeves funkcija: gludekļi ar tvaika padeves funkciju ātrāk un vieglāk izgludina krunkainu audumu, tostarp pāržāvētu veļu.

2. Izsmidzināšana ir auduma samitrināšanas funkcija ar smidzināšanas ūdens tvertni: smidzināšanas ierīce, kas atrodas uz gludekļa gala, nospiežot pogu, piegādā ūdeni audumam. To izmanto, lai izlīdzinātu plānus audumus, kur tvaika padeve ir nevēlama.

3. Jauda un enerģijas patēriņš: gludekļa enerģijas patēriņš svārstās no 200 vatiem līdz 3200 vatiem. Jo augstāks tas ir, jo mazāk laika nepieciešams, lai uzsildītu zoli un iztvaikošana notiek ātrāk. Ietaupa laiku gludināšanas procesā:spēcīgi gludekļi (no 2500 W) ir neaizvietojami palīgi lielai ģimenei;
ar vidējo jaudu (1500-2500 W), kas ir optimāli piemērots mazām ģimenēm;
mazjaudas modeļi (līdz 1500 W) - ceļu modeļiem un dzīvokļiem ar sliktu elektroinstalāciju.
Jauda ir atkarīga no patērētā elektrības daudzuma. Viņiem nepiešķir enerģijas klasi. Atšķirībā no citām mājsaimniecības ierīcēm, gludeklis neizmanto daudz elektrības. Visekonomiskākie ir gludekļi ar zemu jaudu. Daudzi ražotāji nodrošina īpašus darbības režīmus elektroenerģijas taupīšanai. Ergonomiskā tvaika padeves dēļ ir tvaika modeļi ar samazinātu enerģijas patēriņu. Izmantojot šādu dzelzi, var ietaupīt līdz pat 20% elektroenerģijas.

Tagad jūs zināt, kā izvēlēties labu gludekli jūsu mājās.

 

GLUDEKĻI

 

Padomi pircējiem