Kas ir dators?Profesionālie datori

Sistēmas bloki.


Sistēmas bloks ir ierīce, kurā lielā mērā ir atkarīga personālā datora jauda un veiktspēja. Pirms sistēmas vienības iegādes jums ir jāizlemj, kādiem mērķiem tas būtu jāizmanto. Interneta veikala "ĶĒĶIS.LV" katalogā iekļautajā piedāvājuma var izvēlēties modeli, kas piemērots darbam un mācībām, spēlēm un filmu skatīšanai, fotogrāfiju apstrādei un video.

Sistēmas vienību tipi

  • Basic. Tie ir lēti sistēmas bloki, kas ir piemēroti darbam biroja un grafikas programmās, tīmeklī studējot un sērfojot.
  • Spēles. Izveidots īpaši spēlētājiem. Parasti šādas ierīces ir aprīkotas ar vismodernākajām tehnoloģijām, kas ļauj spēlēt jaunākās dinamiskās spēles ar lielisku grafiku un specefektiem.
  • Multivide. Šāda datoru sistēmas vienība ir īsts izklaides centrs, kas tiek organizēts mājās. Ierīce ļauj atskaņot multivides HD un Full HD formātus.

Izvēloties sistēmas vienību, jums jāpievērš uzmanība marķējumam. Galvenais ierīces elements ir procesors. Tam ir piešķirts noteikts skaits: jo lielāks ir tās lielums, jo vairāk ir kodolu, jo spēcīgāks ir sistēmas bloks un sarežģītāki uzdevumi, kurus var atrisināt ar palīdzību. Ir atzīmētas arī video kartes: veiktspējas rādītājs ir tieši proporcionāls pēdējiem trim cipariem. Pirkt sistēmas vienību datoram interneta veikalā "ĶĒĶIS.LV" - tas nozīmē iegādāties kvalitatīvu ierīci, kas ir piemērota jebkuram mērķim. Sistēmas vienības cena būs atkarīga no ražotāja zīmola un tehniskajām īpašībām.

PROFESIONĀLIE DATORI

Padomi pircējiem