Kādu etažeri vai kūku, uzkodu paliktni izvēlēties.

 

Augļu, desertu un uzkodu etažeri, paliktni tie ir daudzpakāpju no 2-5 stāvīgi trauki. Parasti tā ir saliekama konstrukcija, kas sastāv no pamatnes, vairākiem traukiem paliktņiem, šķīvjiem un no stiprinājuma detaļām. Mazāk izplatīti lietie modeļi. Ikvienam etažerēm vai kūku paliktnim ir rokturis. Šādi trauki tiek izmantoti, lai ērti un efektīvi pasniegtu augļus,dārzeņus, kanapē, tartlets, kūkas, un saldumus. Svarīgs arguments šādam pirkumam: ietaupa vietu uz galda. Viena ēdiena vietā vienā un tajā pašā ´" platībā" atrodas, divi, trīs vai pieci ēdieni.

Kām pievērst uzmanību.

Veikala piedāvātais klāsts ir tik plašs ir viegli sajaukt starp formām, izmēriem un materiāliem. Iepazīstieties ar niansēm, lai saprastu, kura augļu paplāte, etažerēs ir piemērotākas jūsu mājām. 

Servēšanas stendu veidi, etažeres, paliktņi, trauki ir dažādi. 

Plaukti galda apkalpošanai atšķiras ar vairākām funkcijām:

  • Līmeņu-stāvu veids - tie var būt plakani trauki, dziļi šķīvji, vāzes, sietu grozi, paplātes ar sāniem.
  • Līmeņu skaits - no viena līdz pieciem un pat vairāk.
  • Izkārtojuma līmeņi - viens otram vai čaulas rakstā (kaudzē).
  • Ir modeļi kurus vai izjaukt lai neaizņem skapī daudz vietas. Trauki- paliktņi ir savienoti ar vītni vai ieliktni. Vītnes savienojums ir spēcīgāks.
  • Materiāli, kas izgatavo tvertnes, stiprinājumus un rokturus.
  • Izmēri un formas. Ir apaļas, kvadrātveida, cirtainas.

 

 

Augļiem piemēroti ir paliktni, etažeri ar groziem, un bļodiņām. Plakani vairāk vērsti uz sviestmaizēm, kanjoniem, tartlets, uzkodas. Saldumiem un salātiem ir nepieciešamas dziļas daudzpakāpju salātu bļodas, grozi un bļodiņas.

 

Optimālais līmeņu - stāvu skaits.
Lai noteiktu, cik līmeņi būs nepieciešami, apsveriet nākamo pasākuma formātu un viesu skaitu. Nelielu ģimenes svētkiem ir piemērots neliels paliktnis, paplāte, un lielām svinībām ir nepieciešams liels daudzstāvu paliktnis, etažeres.

Pareizā augļu paliktni ir jāiekļauj ēdiens tādā apjomā, lai ik pēc neliela brīža nav jāskrien pastāvīgi uz virtuvi pēc jaunam porcijām. Tāpēc pirms pirkšanas precīzi aprēķiniet visbiežāk sastopamo viesu skaitu un cienasta daudzumu.

Kādam materiālam dot priekšroku.
Pirmkārt, ir vērts apsvērt, cik bieži un kādiem notikumiem būs nepieciešams augļu trauks, paliktnis vai etažerēs. Tāpat ir svarīgi ņemt vērā esošos traukus, dizainu, lai jums nebūtu jāizvēlas jauns dizains, stils. 

Paliktnis, paplāte,vai etažeres, tie ir nepieciešami katrā mājā. Šī ir laba dāvana ideja jebkurai sievietei. Lai nopirktu labu plauktu augļiem, veltiet laiku, lai izpētītu klāstu tiešsaistes - interneta veikalos.

PAPLĀTES, ETAŽIERI, PALĪGRĪKI, KŪKU UN UZKODU PALIKTNIS

Padomi pircējiem