Kā izvēlēties vienreizējās lietošanas traukus

Sākumā mēs baudām ēdienu, dzērienu ar acīm.
Kad ēdiens ir iepakots, mēs novērtējam iepakojumu, kurā maltīte tiek pasniegta. Bet proti, ja mēs vēlamies organizēt pikniku pie dabas krūts ar ģimeni vai draugiem, darba kolēģiem birojā, porcelāna vai stikla trauki tad tie tiek veiksmīgi aizstāti ar vienreizlietojamiem ēdieniem un galda piederumiem.

Vienreizējās lietošanas trauku galvenās priekšrocības: viegls, ka pat bērni tos var nest, ūdensnecaurlaidīgs un aizņem maz vietas;
pozitīvs noskaņojums nodrošinās daudzveidīgu trauku krāsu: caurspīdīgu, baltu, dzeltenu, zaļu, zilu,ar dekoru uz pasakas dizainu. Galda piederumu priekšrocības (dakšas, naži, karotes, tējkarotes, glazēs,kokteiļu salmiņ, šķīvji, bļodas, salvetes,Maisiņi siltumizturīgi gailētai vistai,Maisiņš papīra ar rokturiem,Maisiņi hot dogiem, u.c..)
Traukiem ir dažadu veidu un formu izvēle, apaļas, ovālas, kantainas kas palīdzēs jums galda servešanai.
plaša materiālu izvēle: ir pieejami plastmasas trauki (PP-polipropilēns, PS-polistirols), un papīrs, kā arī koka galda piederumi.

Šīs vienreizlietojamās preces Jūs varat iegadāties mūsu internetveikala online. ĶĒĶĪS.LV veikalā pirkt ir droši juridiskām/fiziskām personām jo mēs esam interneta veikals ar pieredzi un pozitīvu attieksmi pret dzīvi un mūsu dārgajiem pircējiem!

 

GALDA PIEDERUMI, TRAUKI, IEPAKOJUMI

Padomi pircējiem