Kā pagatavot putukrējumu?

Ar iSi putukrējuma sifonu palīdzību jūs varat ātri un ekonomiski sagatavot svaigu krējumu kafijai, karstajiem dzērieniem, desertiem un citiem jūsu kulinārijas darbiem. Austrijas uzņēmums iSi kopš 1865. gada izstrādā profesionālus sifonus krējumam un gāzētajam ūdenim.

Profesionālā sērija ietver: Profi Whip (0.5 / 1 l), Gourmet Whip (0,25 / 0,5 / 1 l), Thermo Whip (0,5 l), Thermo Xpress Whip (1 l). Turklāt mājas sērijas produkti ir īpaši izstrādāti lietošanai mājās, un tie ietver: Easy Whip Mini, Easy Whip, Desertpīpju Plus Mini, Deserta pātagu Plus, Soda Sifon, Twist'N'Sparkle.

Ar iSi sifonu palīdzību var pagatavot ne tikai putukrējumu, bet arī oriģinālus ēdienus ar mērcēm: krējumu un desertu, vieglu uzpūteni, saldo krēmu, krējuma zupu, karstu un aukstu mērci, kokteiļus.
Mucas sifonam
Uzņēmums ievēro augstas kvalitātes standartus ražošanā. Visi produkti tiek ražoti tikai Austrijā un tiek rūpīgi pārbaudīti, saņem sertifikātu sertifikātus. Sifona uzpildes gadījumā tiek izmantoti iSi krējuma lādētāji vai iSi Soda lādētāji. Sifona kārbās ir attiecīgi aptuveni 8 grami tīra N2O un CO2. Piegādā iepakojumos pa 10, 24 un 50 gab. un atbilst pārtikas nekaitīguma standartam.

Sifons gāzētajam ūdenim, sodas, dzērieniem, kokteiļiem
Vasarā persona dzer 2 reizes vairāk ūdens nekā citos gadalaikos. ISi Soda Sifona soda sifoni un Twist'n'Sparkle dzērienu komplekts zina, kā izslāpēt slāpes karstā vasaras dienā. Pievienojot mazliet oriģinālumu, izmantojot iSi receptes mājas sērijai, jūs varat patīkami pārsteigt savus viesus, bērnus un draugus.

ŠEIKERI SIFONI UN GĀZES KĀRTRIDŽI

Padomi pircējiem