PĀRTIKAS PRODUKTI - AKCIJA ! 

Rezultāti 1 - 30 no 4169rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 4169rādīt:     katrā lapā

Gandrīz jebkura ēdiena gatavošanā ir iesaistīti pārtikas produkti un konservēšana. Tie ir būtiski produkti, kuriem katrai mājsaimniecei vai šefpavāram jābūt noliktavā. Interneta veikals Ķēķis.lv izceļas ar plašu sortimentu un pieejamām cenām pazīstamu zīmolu pārtikas precēm. Mēs strādājam tikai ar uzticamiem piegādātājiem un nodrošinām augstus uzglabāšanas standartus, tāpēc esam pilnībā pārliecināti par piedāvāto produktu kvalitāti.

Visa šīs kategorijas daudzveidība parasti ir sadalīta galvenajās grupās:

  • beztaras - gatavas brokastis, graudaugi, makaroni, graudaugi, milti, sāls, garšvielas;
  • konservēti - lietošanai gatavi dārzeņu, gaļas, ogu un augļu izstrādājumi;
  • šķidrums - augu eļļa, majonēze, kečups, iebiezinātais piens, medus.

Lielākā daļa pārtikas preču tiek pārdoti iepakotā veidā, lai atvieglotu uzglabāšanu, transportēšanu, pārdošanu un piegādi. Atkarībā no produktu veida kā iepakojums tiek izmantotas kartona kastes, aizzīmogoti maisiņi, skārdenes, plastmasas un stikla burkas.

Mūsu interneta veikalā Jūs varat iegādāties pārtikas preces no labākajiem pašmāju un ārvalstu ražotājiem, kas atvieglos ikdienas gatavošanas procesu, iedvesmos radīt kulinārijas šedevrus un palīdzēs dažādot ēdienkarti. Tiešsaistes katalogā ir atrodami gardi makaroni, veselīgas graudaugi, dažādas garšvielas, mērces un marinādes, cepšanas sastāvdaļas un daudz kas cits.
Preču pasūtīšana internetā ir izdevīga un ērta – Jūs iegādājaties nepieciešamo preču komplektu vienuviet un ietaupāt laiku iepirkšanās braucienos. Izvairieties no apgrūtinājumiem – izvēlieties vēlamās pozīcijas un iesniedziet pieteikumu vietnē.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

Ķēķis receptes

Lasīt vairāk