SULAS UN DZĒRIENI 

Rezultāti 1 - 30 no 44rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 44rādīt:     katrā lapā

Mūsu interneta veikalā ir pieejams plašs sulu klāsts. Augļu un dārzeņu sulas ir veselīgas un ieteicamas regulārai lietošanai ikvienam bez izņēmuma. Apelsīnu sula nav tikai C vitamīna avots, bet daudziem asociējas ar dienas sākumu. Ābolu sulu īpaši iecienījuši bērni, un ananāsu sula lieliski piestāv pie daudziem ēdieniem.

Granātābolu sula ir īpaši noderīga spēka zudumam un beriberi, bumbieru sula ir lielisks līdzeklis kaulu audu un locītavu elastības stiprināšanai. Šo sulu ieteicams lietot jebkurā vecumā, un lielā antioksidantu daudzuma dēļ tā kopumā pozitīvi ietekmē organismu. Ķiršu sula ir piesātināta ar vitamīniem un minerālvielām, un tai ir pozitīva ietekme uz ķermeņa tonusu. Vīnogu sula palīdz pret elpceļu slimībām, mazina klepus simptomus un labvēlīgi ietekmē smadzeņu darbību.

Burkānu sulu īpaši labi lietot no rīta gan tīrā veidā, gan kombinācijā ar svaigu krējumu. Tomātu sula ir ne tikai garšīgs dzēriens, bet arī brīnišķīga sastāvdaļa mērču, mērču, kokteiļu un dažu citu dzērienu un ēdienu pagatavošanai.

Mums vienmēr ir pieejamas bērnu sulas un citas sulas. Pasūtiet sulu un atbrīvojieties no nogurdinošiem iepirkšanās braucieniem.