Piegāde

 

Uzmanību!

Mūsu veikals piedāvā preces no dažādiem piegādātājiem no dažādām valstīm. Preču gaidīšanas laiks ir no 2 darba dienām līdz 15 darba dienām. Sīkāka informācija par preci atrodās preču lapā sadaļā Pirkuma noteikumi vai pa tālr. 27 535 412

 

Drukāt

 


Piegāde Latvijā

 

1. Bezmaksas - Preču saņemšana mūsu birojā​  

Pirmdiena 13:00-18:00
Otrdiena 10:00-16:00
Trešdiena 10:00-16:00
Ceturtdiena 13:00-18:00
Piektdiena 10:00-13:00
Sestdiena Slēgts
Svētdiena Slēgts

 Aicinām veikt pasūtījumus, attālinati. Preces, kas pasūtītas, iespējams saņemt izņemšanas punktā Stabu iela 47. Rīga.

Ja Jūs izvēlaties saņemt preces birojā, tad preci Jūs varat saņemt 2 darba dienām līdz 4 nedēļām (sīkāka informācija par preci atrodās preču lapā sadaļā Pirkuma noteikumi) kopš pasūtījuma veikšanas. Saņemšanas laiks ir norādīts ar nosacījumu, ja prece ir pieejama, un nauda ir ieskaitīta uzņēmuma kontā. Mēs Jums nosūtīsim e-pastu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, kā arī īsziņu uz Jūsu norādīto tālruni, kad preces būs gatavas saņemšanai. Pasūtījumus mēs uzglabājam 15 darba dienas; ja šajā periodā Jūs preces nevarat izņemt, lūdzam mūs informēt, sūtot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lai saņemtu pasūtījumu, ir nepieciešams:

1. Pasūtījuma numurs

2. Personu apliecinošs dokuments (pase vai eID karte).

3. Ja pasūtījumu saņems cita persona – norādiet to, veicot pasūtījumu vai sazinieties ar mums kontakttālrunis + 371 27535412 vai e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.


2.  Piegādi kurjers Rīgas teritorijā 

Piegādes cena Rīgas pilsētas robežās

7.99 EUR + PVN 

 


3. Izņem OMNIVA pakomātā. 

4.5+ PVN

  • Sūtījuma izņemšana tikai 15 sekundēs.
  • Sūtījuma uzglabāšanas laiks - 7dienas.
  • Sūtījuma atgriešana sūtītājam līdz 14 dienu laikā.
  • Sūtījumu izsekošana tiešsaitē.
  • Saņēmēja informēšana par pienākušu sūtījumu ar īsziņas un/vai e-pasta starpniecību.

Sūtījums var svērt līdz 30 kg. Sūtījuma nosūtīšanas cena ir atkarīga no sūtījuma izmēriem. Var izvēlēties vienu no trim izmēriem preci Jūs varat saņemt 2 darba dienām līdz 4 nedēļām (sīkāka informācija par preci atrodās preču lapā sadaļā Pirkuma noteikumi) kopš pasūtījuma veikšanas. Saņemšanas laiks ir norādīts ar nosacījumu, ja prece ir pieejama, un nauda ir ieskaitīta uzņēmuma kontā. 


4. Piegāde ar Latvijas Pasts visā Latvijas teritorijā  

SŪTĪJUMS IZSNIEGŠANAI PASTA NODAĻĀ 
 

Preci Jūs varat saņemt 2 darba dienām līdz 4 nedēļām (sīkāka informācija par preci atrodās preču lapā sadaļā Pirkuma noteikumi) kopš pasūtījuma veikšanas. Saņemšanas laiks ir norādīts ar nosacījumu, ja prece ir pieejama, un nauda ir ieskaitīta uzņēmuma kontā.Jūs saņemsiet no Latvijas Pasta uzaicinājumu ierasties pasta nodaļā saņemt savu preci.

Ja neatradāt atbildi uz savu jautājumu, lūdzu, zvaniet mums:kontakttālrunis + 371 27535412 vai rakstiet e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 Uzmanību! Saņemot sūtījumu, adresātam ir tiesības lūgt pasta darbiniekus to atvērt, lai pārbaudītu tā saturu un noteiktu, vai saturs nav bojāts vai trūkst. Ja tiek konstatēts, ka saturs ir bojāts vai trūkst, saskaņā ar noteikto kārtību tiek sastādīts protokols un paziņots par iesaistīto pasta operatoru, kā noteikts normatīvajos aktos par pasta sūtījumu apmaiņu šādos gadījumos, lai noteiktu pasta operatoru atbildība. Optimāli ir veikt video vai fotoattēlu fiksēšanu. Ja pircējs neievēro šo noteikumu, tad
pastam nav juridiska pamata kompensācijai satura bojājuma vai zaudēšanas gadījumā.

Līdz 5 kg

2,80

Līdz 10 kg

3,30

Līdz 15 kg

4,90

Līdz 20 kg

5,50

Cenas noradītas bez PVN