SAIMNIECĪBAS PRECES 

Rezultāti 1 - 30 no 2898rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 2898rādīt:     katrā lapā

Saimniecības preces ir preces, kas ļauj veikt visdažādākos ar mājturību saistītos sadzīves darbus. Atbilst mūsdienu patērētāju prasībām. Ražots no augstas kvalitātes materiāliem, izmantojot jaunas tehnoloģijas. Ar viņiem dzīve ir viegla un jautra.

Īpašības, mērķis

Sadzīves preces ir praktiski izstrādājumi mājoklim, blakus esošā teritorija veidota, lai vienkāršotu dzīves norisi. Tie apmierina lietotāju pamatvajadzības ikdienas dzīvē, tiek ražoti, ņemot vērā novatoriskus sasniegumus. Produkti nav toksiski, neizdala kaitīgas vielas, tiem ir pievilcīgs izskats. Tie pieder patērējamo preču grupai un ir periodiski jāatjaunina.

Sadzīves preces ietilpst daudzās kategorijās. Atkarībā no mērķa tos izmanto vietējās teritorijas apgaismošanai, kravu pakarināšanai, sadzīves remontdarbu veikšanai, vietējās teritorijas un augu kopšanai, grauzēju ķeršanai. Ir arī kategorijas, kas ļauj kvalitatīvi veikt nelielus remontdarbus, sakopt teritoriju mājas iekšienē, sarīkot pikniku dabā, ātri sagriezt ēdienu, uzvārīt ūdeni, atbrīvoties no kukaiņiem telpās utt.

Sadzīves preces ir paredzētas konkrētas problēmas risināšanai. Priekšrocības:

  • dzīves vienkāršošana;
  • mājturības efektivitātes uzlabošana;
  • atbilstība mūsdienu patērētāju prasībām;
  • kvalitatīvs materiāls.