LIETUSSARGU STATĪVI  

Rezultāti 1 - 30 no 65rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 65rādīt:     katrā lapā

Lietussargs ir būtisks aksesuārs un vienkārši nepieciešama lieta jebkuram cilvēkam. Tieši viņš mūs paslēps no maldīgajiem elementiem, sniegs mums ēnu karstā karstumā un papildinās mūsu moderno tēlu ar izsmalcināto šarmu. Tomēr mēs bieži esam ļoti neuzmanīgi pret šo mūsu ikdienas dzīves detaļu, un nepareiza darbība ātri padara to nelietojamu. Ideālā gadījumā lietussargus žāvē aizvērtus, lai neizstieptu audumu un nesabojātu paša lietussarga mehānismu. Tāpēc jūs nevarat iztikt bez tādas nepieciešamās ierīces kā lietussargu statīvs.

Pašā sākumā jums vajadzētu izlemt, kam jums ir nepieciešams lietussargu statīvs. Tieši šī informācija turpmāk noteiks daudzus svarīgus punktus, kas saistīti ar izgatavošanas materiālu, izstrādājuma augstumu, ārējām īpašībām un stilu kopumā. Tātad ir vairāki svarīgi punkti, no kuriem pirmais ir lietussargu statīva veids. Šeit, tāpat kā laikrakstos, no tiem ir maz:

  • Grīda (augstums mainās atkarībā no pārējo gaiteņa mēbeļu augstuma un izpildījuma)
  • Piestiprināms pie sienas (skats ir mazāk izplatīts nekā uz grīdas; šādu stendu formāts ir pieticīgāks nekā grīdas veidiem)

Nu, materiālu ir daudz. Šeit īpaši jāapsver, vai šo ierīci izmantosiet paredzētajam mērķim vai skaistumam. Tātad no lielākās daļas mēs varam atšķirt tādus materiālus kā:

  • Koksne (tiek izmantota biežāk dekoratīviem nolūkiem, nevis kā pilnvērtīgs lietošanas objekts, jo jebkura koksne ir jutīga pret ūdeni pat ar visideālāko apstrādi)
  • Keramika (pateicoties krāsas pielietojuma daudzveidībai, to var pielāgot jebkuram interjeram, taču ir viens mīnuss un visbiežāk noteicošais ir trauslums)
  • Metāls (ļoti populārs, neprasa īpašu kopšanu un saglabā savu izskatu ilgu laiku kā pirkuma dienā, vienlaikus viegli iztur jebkādu mitruma daudzumu, pateicoties pretkorozijas apstrādei)
  • Akrils (vēl viens mīļākais ar metālam līdzīgām īpašībām un īpašu apstrādi - tas nebaidās ne no mitruma, ne karsta klimata)

Izmantojot tik daudz materiālu lietussargu statīvu izgatavošanai, jūs noteikti izvēlaties to, kas atbilst jūsu gaumei.
Pareizs izvietojums ir deviņdesmit procenti no jebkura interjera panākumiem.

Lieliski piemērots lietussargu statīvs gaitenī vai birojā. Lai neradītu disonansi, pareizi jāņem vērā telpas izmērs un lietussarga izmērs, krāsas, materiāls, forma. Izdarot pareizo izvēli, jūs izrotāsiet savu interjeru ar nepieciešamo interesantu un lipīgu elementu, un turpmāk jūsu lietussargi būs ne tikai skaisti, bet arī pareizi uzglabāti.

Mēs ceram, ka mūsu interneta veikala produkti piesaistīs jūsu uzmanību un kalpos jums ilgu laiku. Šos lietussargu statīvus var iegādāties gan sev, gan dāvanā. Atbildot uz to, jūs noteikti dzirdēsiet adresāta sirsnīgo pateicību!