MĀKSLĪGIE ZIEDI UN AUGI 

Rezultāti 1 - 30 no 368rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 368rādīt:     katrā lapā

Dekoratīvie ziedi tiek izmantoti telpu un tematisko svētku dekorēšanai. Mūsdienu modeļi atšķiras pēc kvalitātes un dizaina.

Daži no tiem ir precīzs savvaļas dzīvnieku analogs. No attāluma vai fotogrāfijā pat grūti atšķirt, kurš zieds izmantots – mākslīgs vai īsts.

Citi tiek radīti apzināti fantāzijas dēļ. Interjerā šādi eksemplāri piesaista uzmanību sava neparastuma un dekorativitātes dēļ.

Īpatnības

  • Ilgs kalpošanas laiks. Mākslīgos augus var izmantot atkārtoti. Pamatne ir spēcīgs rāmis, kuru ir grūti salauzt. Kvalitatīvs audums ilgstoši neizbalē saulē.
  • Hipoalerģisks. Alerģija ir XXI gadsimta slimība. Izmantojot dekoratīvo veģetāciju, jūs varat izveidot kompozīcijas cilvēkiem, kuriem ir tendence uz ziedputekšņu alerģijām.
  • Aprūpes vieglums. Tie ir izturīgi pret temperatūras, mitruma un apgaismojuma izmaiņām. Šādi augi lieliski jūtas pat tumšās telpās, piemēram, zālēs. Viss, kas jums jādara, ir noslaucīt putekļus no lapām un ziedlapiņām.
  • Nav atkarīgs no sezonas. Šī kvalitāte ir svarīga tematiskiem pasākumiem. Piemēram, ziemas kāzu dizainā varat izmantot sniegpulkstenītes vai eksotiskas iespējas. Un karstā vasarā jūs varat ņemt peonijas, neuztraucoties, ka tās novīst pirms ceremonijas sākuma.

Dekoratīvie augļi un ogas ir pieprasīti skatlogu noformējumā. Augļus parasti izmanto vasarā, ogas, īpaši pulverī ar sniegu, ziemā.