MĒBELES, INTERJERS 

Rezultāti 1 - 30 no 178rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 178rādīt:     katrā lapā

Dekora priekšmetu loma interjera dizainā

Bez stilīgām skaistām sīkumiem interjers izskatās nepabeigts. Par konkurētspējīgām cenām Jūs varat iegādāties dizaineru interjera priekšmetus, lai papildinātu jau izvēlēto telpas stilu vai radītu ekskluzīvu, kas ieņems vadošo lomu Jūsu mājas interjera dizainā. Daudziem produktiem nav nekādu funkciju. Tie ir radīti tikai skaistumam un spēj pārveidot jebkuru, pat visgarlaicīgāko un neparastāko telpu.

Dizaineru interjera priekšmeti vienmēr ir pamanāmi un piesaista uzmanību. Pareizi izvēlēti elementi ļauj izvietot akcentus, pievienot krāsu, pilnībā mainīt telpas noskaņu un atmosfēru. Galvenais nepārspīlēt ar detaļām. Labāk sekot vienai idejai un veidot interjeru vienotā stila motīvā. Izvēloties, viss ir svarīgi:

  • Piederumu forma.
  • Izmērs.
  • Krāsa.
  • Materiāla tekstūra.

Aksesuāriem jābūt harmonijā ar mēbelēm, aizkariem, paklājiem, telpu apdari. Tikai tādā veidā jūs sasniegsiet attēla integritāti, kurā nebūs kaitinošu un nevajadzīgu elementu.
Lai izveidotu stilīgu, mājīgu interjera dizainu, vietnē kekis.lv varat iegādāties galdu, grīdas un sienu dekoru, kas ir ideāli piemērots visdažādākajiem stiliem: Provansas, klasiskās, etniskās, modernās un daudziem citiem. Katalogi ietver:

  • Plašs dizaineru priekšmetu klāsts (paklāji, paliktņi un puķu vāzes, interjera dekorācijas, uzglabāšanas kastes un konteineri, dekoratīvās gleznas, paneļi, spilveni un citi jauki sīkumi).
  • Ekskluzīvi aksesuāri un priekšmeti mājīguma radīšanai ēdamistabās un virtuvē.
  • Mākslas liešana, unikāli priekšmeti no misiņa, bronzas.

Dizaineru interjera priekšmeti palīdzēs stilīgi un ērti iekārtot guļamistabu, virtuves telpu, atpūtas zonas viesistabā, vannas istabu, biroju un skolēnu stūrīti.