PULKSTEŅI 

Rezultāti 1 - 30 no 604rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 604rādīt:     katrā lapā

Pazīstams visiem apaļajiem sienas pulksteņiem - tas, iespējams, ir viens no daudzveidīgākajiem pulksteņu veidiem. Tie var būt tik dažādi, ka dažreiz tas neiederas galvā. Tomēr pietiek atcerēties, ka vienkāršākie virtuves pulksteņi ir sienas pulksteņi, un sarežģīti dizaini ar dzeguzi un māju, un pat pulkstenis rātsnamā ir visi sienas pulksteņi, jo kļūst skaidrāks iespējamo variantu skaits. Protams, pasaules vadošie amatnieki un dizaineri jau vairākus gadsimtus aktīvi izmanto iespējas, kas paveras.

Interneta veikals Ķēķis.lv ar prieku piedāvā jums plašu modeļu izvēli katrai gaumei. Periodiski modē nāk sienas pulksteņi ar cīņu. Tiesa, ja agrāk viņi varēja pamodināt visu māju, tad tagad, mūsu pragmatiskajā laikmetā, ērtāk ir iegādāties sienas pulksteni ar automātisku nakts kaujas izslēgšanu, iespēju izvēlēties melodiju un citas papildu iespējas. Ir arī tikai liels sienas pulkstenis - oriģinālajā koka korpusā - "māja". Tādas iegādātas plašām dzīvojamām istabām, veidotas klasiskā stilā.

Kvarca sienas pulksteņi ir uzticamas un precīzas ierīces, uz kurām vienmēr varat paļauties. Pat ar lētu kvarca pulksteni pie sienas pietiek, lai pāris reizes gadā noregulētu. Elitārajos kvarca sienas pulksteņu modeļos mehānisma precizitāte ievērojami pārsniedz cilvēka ikdienas vajadzības. Tas lielā mērā ir saistīts ar viņu popularitāti.

Īpašā klasē visi ražotāji atšķir virtuves sienas pulksteņus. Šeit parasti tiek izmantots neliels plakans korpuss, taču pietiek ar ieskatu mūsu sienas pulksteņu katalogā, lai redzētu dažādas iespējas. Dizaineri parastos mazos sienas pulksteņus pārvērš veselās gleznās, oriģinālās kompozīcijās, impresionisma mini audeklos vai vienkārši ārkārtīgi pozitīvā interjera elementā.