SPOGUĻI 

Rezultāti 1 - 30 no 375rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 375rādīt:     katrā lapā

Sienas spogulis ir klasisks risinājums dzīvojamām un komerciālām telpām. Šādi modeļi atdzīvina interjeru, var tikt papildus dekorēti, neaizņem daudz vietas. Izvēloties spoguli vannas istabai un guļamistabai, pievērsiet uzmanību izstrādājuma īpašībām. Tie ir atkarīgi no kvalitātes un izmaksām.

Izvēli ietekmējošie kritēriji
Ja apsverat iespēju iegādāties skaistu spoguli savai dzīvojamai vai komerciālai telpai, ņemiet vērā šādus faktorus:

  • Pārklājums. Izvēlieties amalgamu (sudraba oksīdu). Produktam ir uzlabotas atstarojošās īpašības, tas ir izturīgs un izturīgs salīdzinājumā ar alumīnija līdziniekiem.
  • Biezums. Optimālais indikators: 4-6 milimetri.
  • Izmēri. Lieli un plati pilna garuma sienas spoguļu modeļi ir piemēroti gaiteņiem, tostarp tiem, kuriem ir zemi griesti, kā arī labi apgaismotām guļamistabām.
  • Ierāmēšana. Par skaistumu atbild nevis pats spoguļa pārklājums, bet gan ierāmēšanas elements. Tam jāatbilst telpas stilam. Jo dārgāks dizains, jo augstākas ir preces izmaksas.

Lai izdarītu izdevīgu izvēli, izpētiet visu katalogu. Iepazīstieties ar detalizētu produktu aprakstu, dizainu, apskatiet fotoattēlu, kā sienas spoguļi izskatās no dažādiem leņķiem, izlasiet klientu atsauksmes, salīdziniet preču izmaksas.