TELPAS AROMATIZATORS, GAISA ATSVAIDZINĀTĀJS 

Rezultāti 1 - 30 no 422rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 422rādīt:     katrā lapā

Interneta veikals Ķēķis.lv pārdod gaisa atsvaidzinātājus ar ziedu, jūras, dabas notīm. Smaržīgais maisījums iznīcina vai maskē nepatīkamās smakas, piepildot telpu ar patīkamu aromātu. Tas ir nepieciešams pirkums, ja telpu nevar vēdināt. Jūs varat iegādāties atsvaidzinošu līdzekli dažādos iepakojuma formātos. To sastāvs ir drošs cilvēku veselībai un mājdzīvniekiem. Piepildiet savu māju ar savu iecienītāko aromātu, izmantojot paciņas, aerosolus vai aromātu difuzorus!

Svaigums katrā istabā!
Pirmais gaisa atsvaidzinātājs tika izlaists 1948. gadā. Rīks ir vairākkārt uzlabots, ir mainījies tā sastāvs un apkopojuma stāvoklis. Sākotnēji to izmantoja rūpnieciskajās noliktavās, lai novērstu noturīgas nepatīkamas smakas. Laika gaitā parasto māju vannas istabās un virtuvēs parādījās smaržīgas kannas.

Atkarībā no izdalīšanās veida atsvaidzinātājus iedala grupās:

  • aerosols - kas maskē smakas, izsmidzina manuāli;
  • aromātiskie kristāli - iekšā satur aromatizētu želeju, kas izkliedē smaržīgas gaistošas ​​vielas;
  • nūjas - piesūcinātas ar dabīgām eļļām vai kurām nepieciešama aizdedze;
  • paciņas - ar garšaugiem pildītas somas skapjiem un kumodei.


Viens no ērtākajiem uzstādīšanai telpā ir automātiskais aromātu difuzors. Ierīce darbojas ar baterijām, ar iepriekš noteiktu intervālu gaisā ievadot nelielu daudzumu aromatizējošā šķidruma. Tie ir uzstādīti pie sienas vai uzstādīti ērtā vietā uz mēbelēm. Mājā vienmēr valdīs patīkami aromāti, tikai jāiegādājas maināms gaisa atsvaidzinātāja bloks. Palīgmateriālu izmaksas ir zemas.