ZIEDU STATĪVI, PUĶU PODU TURĒTĀJI 

Rezultāti 1 - 30 no 1112rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 1112rādīt:     katrā lapā

Ziedu stendi interneta veikalā Ķēķis.lv
Nolēmāt iegādāties ziedu statīvi? Mums ir milzīga dažādu formu un izmēru interesantu un lētu modeļu izvēle. Neatkarīgi no tā, cik augu ir jūsu kolekcijā, izvēlēties tiem statīva nebūs grūti. Mūsu interneta veikala sortimentā ir gan statīvi vienam ziedam, gan vairākiem. Gan plastmasas, gan koka, gan keramikas podi ir lieliski piemēroti paliktņiem.

Katalogā bez grīdas puķu stenda var atrast un izvēlēties arī pie sienas stiprināmu puķu statīvu, puķu statīvu galdam, citas mēbeles, palodzi, izklājamo puķu dobi, kas tiek uzstādīta no grīdas līdz griestos vai loga atvērumā. Iespējas balkona atvilktnei un pakaramajam, uz kura tiek piekārti piekaramie stādītāji. Stūra statīvi, kā arī modeļi uz riteņiem. Pārdošanā ir modeļi ar fona apgaismojumu, kas var nodrošināt augus ar papildu apgaismojumu.

Ja izvēlaties pareizos puķu statīvus, varat tos veiksmīgi iekļaut ne tikai dzīvojamās istabas, virtuves, guļamistabas, bērnistabas, gaiteņa vai ēdamistabas, bet arī vannas istabas un pat biroja un darba telpas interjerā.

Statīvus var izmantot ne tikai ziedu novietošanai, bet arī dekoratīvu aksesuāru glabāšanai un novietošanai uz tā, piemēram, vāzes un figūriņas.