CEPEŠTRAUKI, VEIDNES, FORMAS 

Rezultāti 1 - 30 no 1251rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 1251rādīt:     katrā lapā

Folija cepšanai,cepamais papīrs, formas mafiniem - keksa papīra, cepešpannas trauki un formas vis kas ir domāts cepšanai. 

Mums visiem patīk gatavot un eksperimentēt virtuvē. Tomēr lai viss izdotos mums ir nepieciešami trauki, konditorejas piederumi, tādi, kā folija cepšanai, cepamais papīrs, trauki cepšanai, kūku forma, tortes sabīdāma forma, keksa vai mafiniem mazās formiņas papīra, metāla, vai lielas formas. Jūsu ērtībai ir pārdošana mafiniem - keksa papīra formiņas. Katrā ziņa lai pagatavot dažādus ēdienus, un iepriecināt viesus, ar produktiem vien nepietiek, ir nepieciešamas formas cepšanai, un konditorejas inventārs. Ir saimnieces kurām patīk trauki cepšanai ar vāku vai cepšanas forma ar sietiņu, noņemamu apakšu, sabīdāmas toršu formas, tiem kam nepatīk mazgāt formas patiks vienreizējie trauki cepšanai, kā, arī formas biskvīta cepšanai, cepumu cepšanai formas, pončiku, lazanjas, maizes formas, kantainas , apaļas, kā arī silikona forma cepšanai kura nekad nekas nelīp cepšanas laika, kurā var gatavot krēmu un želejas silikona formas ir dažāda eglītes, rozes, aitiņas, sēnes, zvaigznītes, vāverītes, mājiņas, pelītes veidā vai citi līdzīgi varianti. Tajās var interesanti pasniegt ēdienus. Ēdiena kvalitāti un izskatu ietekmē ne tikai cepšanas forma, bet arī citi lietojamie konditorejas trauki.

Droši un ērti tas, ka Jums nepieciešami trauki toršu cepšanai vai cepumu cepšanai un citi trauki vai konditorejas piederu konditorejas maisiņi, uzgaļi: tos var iegādāties mūsu interneta veikalā Ķēķis.lv pāris reizes noklikšķinot. Jūs varat nopirkt cepšanas traukus, cepamo papīru, foliju un virtuves piederumus sava dara vieta vai sēžot mājas. Mēs piedāvājam iepirkties interneta neizejot no savam mājam: trauki cepšanai, brūns, balts teflona, silikona, eļļas, krāsains papīrs cepšanai un citu ražotāju piedāvātie virtuves piederumi, kas ļaus pagatavot pat pašus sarežģītākos ēdienus. Savukārt mēs parūpēsimies par to lai izvēlēta prece, 
lai tuvākajā laikā tās tiktu piegādātas uz Jūsu norādīto adresi ar Omniva pakomats, Latvijas Pasts, vai bez maksas saņem preci birojā.

Padomi pircējiem
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.