GARŠVIELU TRAUKI PIEDERUMI 

Rezultāti 1 - 30 no 784rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 784rādīt:     katrā lapā

Trauku interneta veikalā ir nopērkami dažāda veida garšvielu trauki, trauciņi: garšvielu trauku komplekts, menāža trauki, cukurtrauks, cukura dozators, krējuma/medus dozators,eļļas/etiķa trauks ar smidzinātāju, piparu malējs, sāls/piparu dzirnaviņas, garšvielu dzirnaviņas, piestas. Nepieciešamo lietu sarakst Jūsu virtuvē. 

Garšvielu trauki/ trauciņi: Virtuves lietas  varat nopirkt mūsu interneta veikalā

Garšvielu trauciņi izmantojami tad, ja maltīti pasniedz galdā gandrīz gatavu. Mūsu interneta veikalā šo trauku klāsts un piedāvāto cenu diapazons ir ļoti plašs. Pērkot eļļas vai etiķa karafes, eļļas/etiķa trauks ar smidzinātāju, pudelītes, jāatceras kā tām jābūt ērtām lietošanā un ar šķidruma dozēšanas iespējām.

Piparu malējs, dzirnaviņas, garšvielu dzirnaviņas, piestas: Pirkt droši, ātri, viegli saņemt preci mūsu interneta veikalā

Nedrīkstētu aizmirst arī piparu, sals, garšvielu dzirnaviņas, jo tikai tikko maltiem pipariem ir īpaši pikanta smarža un garša.

Vislabāk ir tad, ja, gatavojot salātus, maltīti, pievienotie dažādie pipari ir samalti atsevišķās dzirnaviņās. Tām ir jāstrādā vienmērīgi, lai malums būtu vienāds.

Sāls dzirnaviņas/trauciņi.

Nepieciešamo lietu sarakstā ietilpst arī sāls trauciņš, lai katrs ēdājs varētu pats pievienot sāli pēc vajadzības.

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.