ĀTRVĀRĀMIE KATLI 

Rezultāti 1 - 30 no 102rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 102rādīt:     katrā lapā

Mūsdienu spiediena katli ļauj pagatavot dažādus ēdienus un var kļūt par neaizstājamu palīgu virtuvē. Ar viņu palīdzību jūs varat eksperimentēt, kā arī izveidot veselīgus un garšīgus ēdienus. Svarīgi ir arī tas, ka produktos tiek saglabātas visas vērtīgās vielas un vitamīni, un iegūtie cilvēki izceļas ar maigumu un sulīgumu.

Spiediena katla iegāde ļauj samazināt gatavošanas laiku. Tajā pašā laikā ēdiens nepiedeg, kas bieži notiek, izmantojot parasto pannu vai pannu. Galvenās spiediena katla priekšrocības ir:

  • mazs izmērs, kas ļauj tam atrast vietu pat mazās virtuvēs;
  • vāka klātbūtne ar īpašiem blīvgredzeniem un presēšanas mehānismu. Tas ļauj saglabāt tvaiku gatavošanas laikā, tādējādi paātrinot gatavošanas procesu;
  • augstas kvalitātes, jo to ražošanai tiek izmantots nerūsējošais tērauds vai pārtikas alumīnijs. Tie ir izturīgi pret koroziju un skābēm, kas garantē ilgu spiediena katla kalpošanas laiku pat pie aktīvas lietošanas;
  • iespēja izvēlēties nepieciešamo pannas tilpumu;
  • absolūta lietošanas drošība, jo visas ierīces ir papildinātas ar speciāliem drošības vārstiem. Tie izdala tvaiku, kad spiediens sasniedz kritisko vērtību.
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.