KĀRBAS TORTES, PICAS  

Rezultāti 1 - 13 no 13rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 13 no 13rādīt:     katrā lapā

Konditorejas izstrādājumu drošai transportēšanai tiek izmantotas kūku kastes, kas ļauj saglabāt nemainīgu produktu formu un kvalitāti. Iepakojums kūkām ir izgatavots no mikrogofrētā kartona, kas apvieno materiāla pietiekamu blīvumu un gaisīgumu. Tiek piegādāts nesalikts, bet, pateicoties perforācijām gar locījuma/plīsuma līnijām, to ir viegli salikt bez papildu instrumentiem.

Konditorejas izstrādājumu un kūku kartona iepakojuma veidi
Ražotāji ražo vairākus galvenos kartona konteineru veidus kulinārijas izstrādājumu uzglabāšanai / transportēšanai:

  • Viena vai divpakāpju kastes. Drošai kompaktu vai lielu kāzu kūku uzglabāšanai.
  • Taisnstūrveida un apaļš iepakojums ar skatlogu un rokturiem. Šādas kastes ļauj apskatīt kulinārijas izstrādājumu, neatverot vāku. Ar roktura palīdzību jūs varat ērti nēsāt saldu dāvanu.
  • Atkārtoti lietojamas vai vienreizējās lietošanas kastes. Iepakojums var būt izgatavots no plāna kartona, kas pēc lietošanas tiek izmests. Var pasūtīt arī vairākkārt lietojamos konteinerus no biezāka gofrētā kartona.
  • Saliekamie izstrādājumi ar pamatni un vāku. Izmanto augstu un smagu kūku uzglabāšanai/piegādei.

Produktu priekšrocības ir pietiekama stingrība, laba aizsardzība pret bojājumiem, kulinārijas izstrādājumu garšas īpašību saglabāšana. Turklāt gofrētās kastes ir lētākas ražošanā, kompaktas transportēšanā un arī tad, ja tās tiek uzglabātas noliktavā. Tos var novietot blakus un vienu virs otra, kas ievērojami ietaupa vietu.

Picu kastes tiek izmantotas ātrās ēdināšanas kafejnīcās, piegādes dienestos, picērijās un citās ēdināšanas iestādēs. Tie tiek pasūtīti vairumā.

Pica uzreiz pēc cepšanas tiek ievietota iepakojumos piegādei pircējam. Kastītei ir īpašas prasības. Tam ir jāiztur galējās temperatūras un jāatbilst visiem standartiem, kas attiecas uz pārtikas iepakojumu.

Picas iepakojuma īpašības
Ražotāji izgatavo konteinerus no mikrogofrētā kartona. Tas sastāv no trim slāņiem. Starp divām kartona loksnēm tiek pievienots gofrēts slānis. Tas piešķir iepakojumam šādas īpašības:

  • palielināta izturība ar mazu svaru;
  • siltumizolācijas īpašības;
  • izturība pret augstu mitruma līmeni;
  • zema ražošanas cena;
  • kaitīgu sastāvdaļu trūkums sastāvā;
  • iespēja veikt krāsu drukāšanu uz konteineriem.

Tvertnei ir vairāki caurumi. Tie pasargā trauku no mitruma uzkrāšanās un elastības zuduma. Iepakojumu var iegādāties baltā, brūnā vai pārklātā krāsā. Mikrogofrētais kartons ir piemērots apstrādei. Uz virsmas tiek uzklāti logotipi, zīmējumi. Tvertne ir izgatavota trīsstūrveida, kvadrātveida, trapecveida formā. Pirmā iespēja ir piemērota mazu trauku izdošanai. Trīsstūrveida iepakojums tiek izmantots, ja apmeklētājs nolēmis iegādāties vienu šķēli, nevis veselu picu.