KONDITOREJAS MAISIŅI 

Rezultāti 1 - 30 no 59rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 59rādīt:     katrā lapā

Konditorejas izstrādājumu maisiņi tiek izmantoti dažādās ēdiena gatavošanas jomās. Bet galvenā pielietojuma joma ir konditorejas māksla, kur šis rīks tiek izmantots gandrīz visos darba posmos. Kad ir nepieciešami cauruļvadu maisi?

  • Plānas cepumu mīklas rīvēšanai.
  • Marshmallow, bezē, zefīra džigošanai.
  • Kēksu un mafinu formiņu pildīšanai.
  • Putu kūku un konditorejas izstrādājumu salikšanai.
  • Vienmērīgai krēma sadalīšanai starp kūku un rullīšu kārtām.
  • Gatavo izstrādājumu dekorēšanai: deserti, uzkodas, siltie ēdieni.

Konditorejas maisiņu izmantošanai ir daudz priekšrocību. Un tie visi nenoliedzami ietekmē konditora darba gala rezultātu. Izmantojot konditorejas maisiņu, jūs varat ļoti ātri un precīzi sadalīt mīklu veidnēs. Ja to izmantosit, saliekot kūkas un konditorejas izstrādājumus, krēms vienmērīgi noklās visu izstrādājuma virsmu bez lielas piepūles. Putu kūkās maiss palīdzēs izveidot radošus slāņus, tādējādi sarežģījot struktūru. Šo rīku ir ļoti ērti izmantot darba masas atdzesēšanai, ja recepte to prasa. Krējums vai mīkla, kas ievietota maisiņā, ātrāk sasniegs vēlamo temperatūru un konsistenci, nezaudējot savas īpašības. Ar konditorejas maisiņa ar uzgaļiem palīdzību jūs varat dot vaļu fantāzijai, dekorējot gatavo ēdienu. Nomaināmas sprauslas un adapteri ļaus veikt daudzveidīgu dekoru, nepārnesot krējumu vai mērci citā traukā. Svarīgs pluss, lietojot konditorejas maisiņu, ir darba vietas tīrība un ievērojams piesārņoto trauku samazinājums.

Konditorejas maisiņu veidi
Atkarībā no uzklāšanas mērķa un darba masas apjoma, konditorejas maisiņi ir dažāda izmēra. Pēc lietošanas metodes tie ir sadalīti divos veidos: vienreizējās un atkārtoti lietojamās. Vienreizējās lietošanas konditorejas maisiņi ir izgatavoti no pārtikas polietilēna. Tos var pārdot atsevišķi vai perforētos ruļļos. Atkārtotai lietošanai tiek izmantoti tekstila un silikona konditorejas maisiņi. Tekstila maisiņa iekšpusē ir īpašs pārklājums, kas neļauj krēmam izplūst. Silikona konditorejas maisiņš ir izgatavots no pārtikas silikona, kas padara to vienkāršu un ērtu lietošanu.