MĪKLAS RULLIS, MĪKLAS GRIEZĒJS  

Rezultāti 1 - 30 no 68rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 68rādīt:     katrā lapā

Rulītiņas ir profesionāla maiznieka vai konditora galvenais darba aprīkojums. Lai pagatavotu lielāko daļu ēdienu no mīklas, tā vispirms ir jāizrullē vajadzīgā biezuma kārtā, izmantojot rullīti. Šis cilindriskais instruments ir pazīstams kopš seniem laikiem, tas bija izgatavots no koka, akmens un māla.

Tagad materiālu klāsts velmēšanas tapu ražošanai ir ievērojami palielinājies. Tie ir izgatavoti no plastmasas, silikona, metāla, stikla. Mūsdienu modeļi ir aprīkoti ar diviem vai vienu rokturu, tiem var būt veltnis, kas rotē attiecībā pret rokturiem, ir dobi un piepildīti ar svēršanas līdzekļiem. Bet līdz šim visuzticamākais un izplatītākais materiāls velmēšanas tapām ir cietkoksne.
Konditorejas nazis ir būtisks instruments jebkurā virtuvē. Protams, vienmēr var izmantot universālu griezējinstrumentu, taču tikai specializēti instrumenti palīdzēs precīzāk, precīzāk un ātrāk pagatavot ravioli, cepumus, kārtainās un citus konditorejas izstrādājumus. Kvalitatīvs mīklas griezējs, dekoratīvais skrāpis vai veltnis kļūs par labāko palīgu konditoram, profesionālam šefpavāram un vienkāršai mājsaimniecei, kuru interesē mākslinieciska griešana un oriģinālu ēdienu gatavošana, izmantojot miltus.

Ja nepieciešami mīklas griešanas naži, interneta veikala tiešsaistē Ķēķis.lv varat iegādāties labāko zīmolu preces

Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.