REŽĢIS KONDITOREJAS IZSTRĀDĀJUMIEM  

Rezultāti 1 - 11 no 11rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 11 no 11rādīt:     katrā lapā

Kūkas glazūras režģis

glazūras režģis pieejams Viendabīgais dekors ar glazūras maisījumu ļauj piešķirt jūsu saldajam šedevram glītu izskatu un pabeigtību. Bet to nav viegli panākt, ja jūsu konditorejas izstrādājumu inventārā nav īpašas glazūras restes. Šis stends būs īsts atradums konditoram. Nedārgi to var iegūt interneta veikalā Ķēķis.lv.

Kas ir stiklojuma restes?

Kūkas glazūrai ir plakana no batoniņiem veidota virsma, uz kuras var likt piemērota izmēra desertu tālākai dekorēšanai ar šokolādes vai spoguļglazūru. Caurumu dēļ šķidrā masa nenotecēs līdz kūkas pamatnei un ap to savāksies neglītās svītrās. Tā vietā pārējais krēms vai šokolādes ganache vienkārši atradīsies uz stenda, un pati kūka varēs vienmērīgi nožūt.

Stiklojuma restes un tās priekšrocības
Papildus putu kūku un desertu dekorēšanai vai pildīšanai ar glazūru masu, šāds konditorejas kūku grils var veikt vēl vairākas noderīgas funkcijas:

  • Izmantojiet to piparkūku atdzesēšanai pēc dekorēšanas. Taču pats piparkūku vai cepumu krāsošanas process ar glazūru būs daudz vienkāršāks.
  • Mēģiniet uz tā uzklāt ne tikai spoguļstiklojumu, bet arī citus paņēmienus, piemēram, dekorējot ar šokolādes velūru, izmantojot aerosolu vai aerosolu.
  • Piemērots ar rokām gatavotu saldumu pārklāšanai, sukādes vai ar šokolādi pārklātu augļu veidošanai.

Iegādāties tik noderīgu un daudzpusīgu virtuves iekārtu kā kūku plauktu ir pavisam vienkārši - ieskaties Ķēķis.lv mājaslapas katalogā! Izvēlieties, kas jums patīk: apaļš vai kvadrāts, salokāms vai fiksēts vienā pozīcijā, ar radiāliem stieņiem vai klasisku sietu.

Pieejamas kā opcijas ar substrātu zem galvenās virsmas un bez tā. Visas šīs kategorijas preces interneta veikalā ir izgatavotas no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, ​​tās kalpos Jums ilgi un palīdzēs realizēt Jūsu oriģinālās idejas saldumu dekorēšanai.