E-pasts

Mājas šķiņķa pagatavotājs

Vērtējums: Vēl nav vērtējumu
Pieejamība:ir noliktavā 
Preces Kods:4928
67,34 €
63,97 €

Šķinķa pagatavotājs Presto ir lieliski piemērots, lai mājas apstākļos pagatavotu šķiņķi. Komplektā ietilpst daudzfunkcionāls termometrs precīzai temperatūras noteikšanai šķinķa gatavošanas laikā. Korpuss izgatavots no izturīgas plastmasas un karstumizturīga silikona; termometrs un atspere – no augstas kvalitātes nerūsējošās tērauda. Šķiņķa pagatavotāju var pielāgot, lai pagatavotu tikai pusi porcijas šķiņķa.

Šķiņķa gatavošana: Pēc trauka piepildīšanas ar gaļu, uzlieciet vāku un pielieciet klāt termometru’rokturis iznāks ārā automātiski. Ielieciet šķiņķa pagatavotāju katlā un piepildiet katlu ar ūdeni, apmēram 1cm zem termometra turētāja līmenim. Uzkarsējiet ūdeni līdz 80C un gatavojiet šķiņķi šādā temperatūrā apmēram 2 stundas. Ūdens tempertatūra vārīšanās laikā nedrīkst pārsniegt 85C vai nokrist zem 75C. Optimālā ūdens temperatūra šķiņķa gatavošanas procesā ir uzrādīta termometra skalas rozā sektorā. (B)
Laiku pa laikam pārbaudiet ūdens temperatūru un saglabājiet to ieteicamajā amplitūdā. Izņemiet šķinķa gatavotāju no katla pēc 2 stundām un atdzesējiet zem tekoša ūdens. Izteciniet visu lieko ūdeni pa atverēm, kas paredzētas ūdens noliešanai un atstājiet šķinķi atdzesēties ledusskapī. Pirms pasniegšanas atskrūvējiet vāku un lēnām izņemiet šķiņki no trauka. Uzmanīgi noņemiet šķinķi no presēšanas diska; pasniedziet sagrieztu.

Pēdējās atsauksmes

Vēl nav neviena šīs preces apskata.
Uzrakstiet atsauksmi....(min. 10, max. 2000 simboli)
Vispirms: Novērtējiet preci. Lūdzu izvēlieties vērtējumu no 0 (slikti) līdz 5 zvaigznēm (teicami). Novērtējums:
Uzrakstītu simbolu skaits:
Youtube Video

IZPĀRDOŠANA

Padomi pircējiem

Lasīt vairāk

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

VIENREIZĒJIE TRAUKI, GLĀZES, PIEDERUMI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.