DEKORNAŽI, BUMBIŅU VEIDOTĀJS, SERDES IZŅĒMEJS  

Rezultāti 1 - 30 no 53rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 53rādīt:     katrā lapā

DEKORNAŽI

Interneta veiklā ķēķi.lv lielā izvēlē dekorēšanas instrumenti un naži.
Idejas salātu dekorēšanai. Lai mazliet ierosinātu jūsu izdomu, mēs piedāvājam dažas idejas, kuras, pareizi izmantotas, noteikti pamanīs jūsu viesi un teiks slavinošus vārdus par izcilajiem salātiem. Lai tā notiktu, vajadzīga fantāzija un daži ļoti noderīgi dekorēšanas instrumenti,naži. Visus šos darbarīkus, instrumentus, dekornažus, nažus varat nopirkt mūsu interneta veiklā. Viedveiklā ķēķis.lv Jūs varat droši iepirkties par labām cenām! Iepirkties internetā ir izdevīgi, ātri un ērti!

 Dekorējot salātus, ļaujiet vaļu savai fantāzijai!

 Nazis spirāļu veidošanai: Griežamais nazis viegli sagriezis gurķi, rutku, burkānu,  baltu redisu dārzeni vienādi plānās spirālēs. Vispirms izdur iesmu no dārzeņa  (augšgals -pieres) cauri visam dārzenim. Tad nazi griež pa apli un iegūst plānu spirāli, kurā kārtojas uz iesma otra gala. Kad dārzenis ir apstrādāts, nazi izvelk. Šis darbarīks viegli palīdzēs jums pārvērst dardeņus par dekoratīvu elementu.

Dekorēšanas nazis  ar speciāla profila asmeni produktus sagriež robotos, viļņotos gabaliņos, šķēlītēs. Piemērots burkānus, gurķus, kartupeļu, rutku un citu dārzeņu sasmalcināšanai.

Rievojamais nazis palīdzēs izveidot gropes citrusaugļu mizās, kā arī dažādos dārzeņos.

Ar spiežamo formiņu palīdzību no dažādu dārzeņu šķēlītēm var viegli izveidot vajadzīgo formu, piemēram, sirdi. Mīkstāku produktu apstrādei izmanto metāla kūku formiņas, kuras pieejamas visdažādākajos lielumos un formās. Ar šīm veidnēm var apstrādāt  citronus, gurķus,  kā arī sieru. 

 

 Kā redzat, izmantojot pareizos darbarīkus, nažus, vienkāršus produktus var ātri un bez sevišķām pūlēm pārvērst krāšņos dekoratīvos nieciņos.

 

  • Kā izvēlēties naži
    Kā izvēlēties naži Padomi:  Virtuves paligi padara salātu gatavošnu par patīkamu nodarbošanos. Pareizo rīku izvēle, gatavojot salātus, atvieglina darbu.  Dekornaži un dekorēšanas instrumenti: Dekorēšanas…
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.