NAŽI CEĻOJUMA 

Rezultāti 1 - 3 no 3rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 3 no 3rādīt:     katrā lapā

Saliekamajos nažos rokturi un asmeni satur kopā eņģe, kas padara dizainu kompaktāku, drošāku pārnēsāšanu. Labas kvalitātes saliekamie naži kalpo ilgi, neatveras nepareizā laikā, asmeņi izgatavoti no izturīgiem sakausējumiem. Veikalā Ķēķis.lv var iegādāties saliekamo nazi par zemu cenu.

Kas jāņem vērā, izvēloties saliekamo nazi
Tirgū ir milzīgs skaits saliekamo asmeņu modeļu. Lai iegādātos sev piemērotu nazi, pievērsiet uzmanību šādiem parametriem:

  • Pieraksts. Saliekamā naža ērtības daudzpusībā. Kompakts, ar nelielu šauru asmeni, piemērots augļu griešanai, koka mietu un zīmuļu asināšanai. Nopietniem darbiem (piemēram, atzarošana, ēdiena gatavošana utt.) jums būs nepieciešams lielāks asmens.
  • Rokturis. Labāk ir izvēlēties ergonomisku modeli ar ērtu rokturi. Rokturi izgatavoti no koka un metāla. Materiāla izvēle ir atkarīga no īpašnieka gaumes. Koksne uzsilst ātrāk, dod "siltuma" sajūtu rokā.
  • Materiāls. Asmens, kas izgatavots no tērauda vai izturīga sakausējuma, ilgāk asina, neplīst. Zemas kvalitātes sakausējumi kalpo mazāk laika. Asmens var salūzt, uz tā parādās iespiedumi, un, uzasinot, griešanas mala ātri pazūd.
  • Papildinājumi. Dažos asmeņos asmenim tiek pievienoti instrumenti un galda piederumi. Daudzfunkcionālie naži mēdz būt zemākas kvalitātes.
 
  • Kā izvēlēties naži
    Kā izvēlēties naži Padomi:  Virtuves paligi padara salātu gatavošnu par patīkamu nodarbošanos. Pareizo rīku izvēle, gatavojot salātus, atvieglina darbu.  Dekornaži un dekorēšanas instrumenti: Dekorēšanas…
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.