NAŽU STATĪVI, MAGNĒTS NAŽIEM 

Rezultāti 1 - 30 no 89rādīt:     katrā lapā
Rezultāti 1 - 30 no 89rādīt:     katrā lapā

Mūsdienīgas virtuves interjera dizains diez vai iedomājams bez tik ērtas un praktiskas lietas kā naža organizators. Tagad nav iespējams nevienu pārsteigt ar tik pazīstamiem, bet ne īpaši ērtiem un apjomīgiem koka paliktņiem. Un, lai gan tiem joprojām ir dažas priekšrocības salīdzinājumā ar īpašām atvilktņu sekcijām, tās vienmēr ir pie rokas, tās joprojām ir ievērojami zemākas par modernākām griešanas priekšmetu uzglabāšanas iespējām, kuras varat izvēlēties un iegādāties tieši šajā vietnē.

Magnētiskais naža turētājs ir ideāla izvēle cilvēkam, kura virtuve ir aprīkota atbilstoši visiem ergonomikas noteikumiem. Pateicoties šai uzglabāšanas metodei, jūs varat ne tikai novietot nepieciešamos instrumentus produktu griešanai ērtā un pieejamā vietā, bet arī novērst triecienu pret griešanas malu. Galu galā, atrodoties uz magnētiskā stieņa, metāla asmens nesaskaras ar savu aso daļu ar citām virsmām.

Turklāt virtuves nažu magnētiskais turētājs var atrasties jebkurā saimniecei ērtā vietā un būt pilnīgi nepieejams maziem bērniem. Šāda ierīce padarīs virtuvi drošu visiem ģimenes locekļiem.

Atrašanās vieta atklātā telpā ļaus ne tikai ērti piekļūt nepieciešamajiem instrumentiem, bet arī novērsīs mitruma negatīvo ietekmi uz metālu, kas var kondensēties un nosēsties uz asmens slēgtajā skapīša vai glabāšanas kastes telpā.

Interneta veikals piedāvā plašu magnētisko organizatoru klāstu no pasaules vadošajiem zīmoliem. Ražošanā izmantoto formu, dizainu, krāsu un materiālu daudzveidība padara tos par neaizstājamiem jebkurā stilā veidotā virtuvē. Klasikas cienītājiem priekšroku dos koka magnētiskajam naža turētājam, savukārt higt-tech stila cienītājiem noteikti patiks metāla izstrādājumi.

  • Kā izvēlēties naži
    Kā izvēlēties naži Padomi:  Virtuves paligi padara salātu gatavošnu par patīkamu nodarbošanos. Pareizo rīku izvēle, gatavojot salātus, atvieglina darbu.  Dekornaži un dekorēšanas instrumenti: Dekorēšanas…
Padomi pircējiem

Salīdzināt preces


Jums nav preces salīdzināšanai

PERKOLĀTORI UN ŪDENS SILDĪTĀJI

Vēlmju saraksts


Jums nav produkts ar vēlmju sarakstu.